Úvod Aktuality Tragická nehoda neďaleko Popradu zasiahla i Útulok Piešťany

Tragická nehoda neďaleko Popradu zasiahla i Útulok Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenskom v utorok 16. mája večer otriasla tragická havária auta Ministerstva vnútra Slovenskej republiky v okrese Poprad, pri ktorej prišla o život mladá úradníčka Angry ip scanner. Okrem vodiča a vedúceho služobného úradu ministerstva sa v aute nachádzala i fenka Ruby, ktorá patrila práve 23-ročnej Jane a bola adoptovaná z Útulku Piešťany Kim's Black Box. Pracovníci útulku dostali večer po nehode smutnú správu z veterinárnej ambulancie v Poprade, psíka sa napriek snahe veterinára Pavla Duroňa a Viktorie Paperákovej nepodarilo zachrániť free theme of WordPress.

Fenka Exina bola nájdená vyhodená v obci Dolný Lopašov a na čas našla útočisko v Útulku Piešťany 세븐포유 다운로드. Našiel sa však mladý sympatický pár, ktorým učarovala a rozhodli sa ju adoptovať, aby robila spoločnosť ich psíkovi Largovi. Dali jej meno Ruby a v apríli referovali útulku o tom, ako dobre sa jej v novom domove darí

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Nik z nás vtedy netušil,aká tragédia sa odohrá Ise Tunnel Download. Odišla nečakane krásna mladá slečna, plná elánu a radosti zo života, ktorá milovala zvieratká. Chceme vyjadriť aj touto cestou hlbokú sústrasť celej rodine z nenahraditeľnej straty,“ informuje na svojich stránkach Útulok Piešťany Kakao Lens character.

-red-

REKLAMA