Úvod Aktuality Zatýkanie a domová prehliadka, NAKA spustila v Piešťanoch boj s extrémizmom

Zatýkanie a domová prehliadka, NAKA spustila v Piešťanoch boj s extrémizmom

REKLAMA
Esesko

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry a členovia Národnej jednotky boja proti terorizmu a extrémizmu zatýkali v uplynulých dňoch v Piešťanoch 구글 도서 다운로드. Ako nám potvrdil hovorca Prezídia Policajného zboru, ich aktivita súvisela s extrémistickými trestnými činmi. Okrem zatknutia mali členovia špeciálnej policajnej jednotky vykonať aj domovú prehliadku, jej výsledok však kvôli prebiehajúcemu vyšetrovaniu zatiaľ nie je známy 장화홍련 다운로드.

„Môžeme potvrdiť, že Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru vykonáva v Piešťanoch procesné úkony v súvislosti s extrémistickými trestnými činmi Download the 4-ball billiards game. V súčasnej dobe vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ uviedol Martin Wäldl z oddelenia komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru 3dmark 11 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Národná jednotka boja proti terorizmu a extrémizmu vznikla 1. februára 2017 a organizačne patrí pod Národnú kriminálnu agentúru. Jej úlohou je zaoberať sa trestnými činmi terorizmu a extrémizmu a trestnými činmi súvisiacimi s ich financovaním 위기의 주부들 다운로드.

-lt/Zdroj: Prezídium Policajného zboru, čitateľ/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA