Úvod Aktuality Riaditeľom NAKA je od dnes Piešťanec

Riaditeľom NAKA je od dnes Piešťanec

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od piatka 15. októbra vedie Národnú kriminálnu agentúru nový riaditeľ. Stal sa ním Piešťanec pplk. Mgr. Branko Kišš. Do funkcie ho vymenoval dočasný prezident Policajného zboru Štefan Hamran farpoint spread 다운로드.

„Branka Kišša poznám ako profesionálneho a zdatného policajta. Máme rovnaký pohľad na chod NAKA a je plne v jeho rukách personálna otázka príslušníkov NAKA 닌텐도 마리오카트 다운로드. Chcem, aby naďalej bojovali s organizovaným zločinom a korupciou a ich výsledky boli dôkazom toho, že polícia je na strane spravodlivosti,“ povedal Štefan Hamran Mac Civilization.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Branko Kišš nastúpil do Policajného zboru v roku 1995. Je absolventom Akadémie Policajného zboru. Ako vyšetrovateľ pracoval na závažných, organizovaných násilných a drogových trestných činoch game booster. Pôsobil na Úrade boja proti organizovanému zločinu, prešiel rôznymi stupňami riadenia. Jeho posledné pôsobisko bolo na NAKA – odbor Bratislava, vedúci 1 영화 넬 다운로드. oddelenia vyšetrovania. Má skúsenosti vedúceho rôznych vyšetrovacích tímov. Viedol pracovnú skupinu, ktorá vyšetrovala najrozsiahlejšie drogové organizované činy v histórii Slovenska, ide o akciu VENAL.

Počas policajnej kariéry bol členom viacerých medzinárodných vyšetrovacích tímov, kde pôsobil ako národný expert na spoločné vyšetrovacie tímy. Bol tiež kontaktným zástupcom pre projekt Western Balcan Organize Crime /koordinácia činnosti v rámci policajných zložiek v SR so zahraničnými policajnými zložkami pri vyšetrovaní organizovanej trestnej činnosti osôb pochádzajúcich z krajín bývalej Juhoslávie s cezhraničným presahom/.
TS Prezídium PZ SR

REKLAMA