Úvod Aktuality Vyrastie v Piešťanoch krytá plaváreň? Investor predstavil svoj zámer

Vyrastie v Piešťanoch krytá plaváreň? Investor predstavil svoj zámer

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na dnešnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva vystúpil investor Oskar Gaál, ktorý prezentoval vedeniu mesta zámer postaviť v Piešťanoch krytú plaváreň spojenú s wellness Phonebus movie. Bývalý riaditeľ aquaparku v Senci chce vybudovať 25 metrový bazén a jeho plánovanú hĺbku 1,2  až 1,6 metra by po prerokovaní vedel zväčšiť na 1,8 metra, aby plaváreň vyhovovala aj vodným pólistom gta v apk 다운로드. Súčasťou stavby by mal byť aj detský bazén, čo sa týka relaxačných procedúr je plánovaná napríklad vírivka, parná, suchá a infra sauna, či ležadlová zóna v celkovej investičnej hodnote približne 2,5 milióna eur ubuntu 14.04 다운로드.

Stavba by mala zabrať prenajatú mestskú plochu o rozlohe 2500 až 4000 metrov štvorcových pri futbalovom štadióne a dokončená by mohla byť už za rok od vydania potrebných povolení m4s. O podobných projektoch rokuje Oskar Gaál, ktoré v Piešťanoch uviedol na rokovaní MsZ poslanec Ján Jánošík (nezávislý, klub Spoločne pre Piešťany) aj v Hlohovci a Novom Meste nad Váhom Download the Cultshow Saga Collection. Podľa jeho slov by nemal byť problém rozšíriť zamýšľaných 5 plaveckých dráh na osem, aby spĺňali požiadavky klubov meste.Oskar Gaál (1)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Problém s absenciou krytej plavárne v Piešťanoch rezonuje už dlhšiu dobu mr one day. Vnútorný bazén na Eve je nefunkčný, otázna je aj budúca prevádzka bazéna v hoteli Sĺňava a projekty aquaparku pri poliklinike, respektíve v obci Banka momentálne výraznejšie nenapredujú. Pracovná skupina sa zaoberala možnosťami ako sprevádzkovať vnútorný bazén na kúpalisku Eva, ale aj realizáciou nového krytého bazéna pri futbalovom štadióne 레지던트 이블3 다운로드. Po komunikácii so zástupcami plaveckých klubov a klubu vodného póla vznikol koncepčný návrh, ako by mohla krytá plaváreň v parku vyzerať a čo potrebuje Mesto Piešťany na riešenie súčasnej situácie autoset.

_MG_0276

Oskar Gaál pôsobil v minulosti ako štatutár a riaditeľ v aquaparku Aquathermal Senec 원산지관리사 기출문제 다운로드. Podľa jeho slov by mala mať vybudovaná plaváreň kapacitu 40 osôb za hodinu, wellness by mal poskytnúť relax rovnakému počtu osôb v rozmedzí troch hodín 안드로이드 자막 다운로드. V spoločných priestoroch by sa malo nachádzať bistro, šatňa, sprchy a toalety. Vo wellness časti je plánovaný bar, už spomínaná suchá, parná a infra sauna, vírivka, ochladzovací bazén, ležadlová zóna a kneippov kúpeľ, ktorý pôsobí na končatiny striedaním pôsobenia studenej a teplej vody.

Oskar Gaál (3)

-lt/foto: lt, Prezentácia, Aquathermal Senec-

REKLAMA