Úvod Aktuality Bazenprojekt, ktorý chcel stavať bazén v Piešťanoch, ho nepostaví ani v Hlohovci

Bazenprojekt, ktorý chcel stavať bazén v Piešťanoch, ho nepostaví ani v Hlohovci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť bazenprojekt mala záujem stavať mestské plavárne v Piešťanoch i v Hlohovci. V oboch mestách jej poslanci schválili odpredaje pozemkov v rovnaký deň, v každom však s inými podmienkami Download android games. Firma sa viac sústredila na Hlohovec, kde dostala pozemok za euro. Napokon však mestskú plaváreň nepostaví ani tu.

Piešťanské mestské zastupiteľstvo schválilo zámer odpredaja pozemku pri futbalovom štadióne za symbolickú cenu, avšak s bankovou zárukou 300-tisíc eur, do doby kolaudácie objektu Download the 2019 resume form. Ak by firma postavila objekt plavárne, peniaze by dostala späť. Investorovi sa napokon nepodarilo získať financie na realizáciu tohto projektu a tak ani nedošlo k podpisu zmluvy Download the cover letter form. Mesto Piešťany sa tak vydalo vlastnou cestou a chcelo postaviť plaváreň vo vlastnej réžii. Dalo si spracovať projektovú dokumentáciu, ktorá však nebola v poriadku a zastupiteľstvo napokon schválilo uznesenie, aby ju úrad reklamoval u dodávateľa a žiadal opravy 스마트폰 카트라이더 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Hlohovci odpredali pozemok firme za 1 euro. Bazenprojekt sa zaviazal postaviť plaváreň do konca júna 2018. Pre dlhšie trvajúce procesy firme vlani hlohovecké zastupiteľstvo termín predĺžilo Samsung pay. Bazén však firma nezačala stavať ani tak. V apríli 2019 spoločnosť bazenprojekt listom informovala vedenie mesta, že napriek vynaloženému úsiliu, nezískala investora na tento projekt a že končí so zámerom realizovať projekt 네이버 영어 사전 다운로드.

Podľa informácií zverejnených Mestom Hlohovec spoločnosť bazenprojekt s.r.o. ponúka samospráve možnosť odkúpenia projektovej dokumentácie k stavbe 오픈로드 동영상 다운로드. Primátor Miroslav Kollár sa vyjadril, že ak dospejú s poslancami k dohode a názoru, že to má pre mesto zmysel, na júnové zastupiteľstvo predloží na základe rokovaní konkrétny návrh Windows Activation. „Diskusiou s poslancami chceme posúdiť možnosť realizovať plaváreň vo vlastnej réžii aj možné spôsoby realizácie a prevádzky. Ak nájdeme vhodné riešenie, budem ďalej presadzovať výstavbu plavárne aj vo vlastných kapacitách vzhľadom na dlhodobú absenciu takéhoto zariadenia v meste,“ povedal M kda popstar. Kollár.

-th- Zdroj: www.hlohovec.sk

REKLAMA