REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 8. júna sa po Váhu pohyboval nafukovací motorový čln s dvojčlennou posádkou a zariadením, ktoré lákalo pozornosť okoloidúcich 유튜브 프리 다운로드. Plavil sa v blízkosti Kolonádového mosta, ale i vyššie proti prúdu. Okoloidúci pán komentoval situáciu slovami: „Už nevedia, kde majú rabovať.“ Zrejme si myslel, že išlo o hľadačov pokladov 제이 쿼리 다운로드. Viac o prácach sme zisťovali u správcu vodného toku i na piešťanskej radnici.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa informácií od vodáka, ktorý sa rozprával s ľuďmi na člne, mapovali dno Váhu Peview. Táto činnosť mohla súvisieť s blížiacou sa rekonštrukciou Kolonádového mosta a taktiež riešením podmytia pilierov, ktoré pri aktuálnej rekonštrukcii však nebudú sanovať 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Otázku, či si túto činnosť objednalo Mesto Piešťany, sme teda adresovali hovorkyni Drahomíre Moretovej. Podľa jej vyjadrenia nie.

Vysvetlenie sobotňajších aktivít priniesla odpoveď zo Slovenského vodohospodárskeho podniku, ktorý je správcom vodného toku modern talking. „Išlo o meranie súčasného stavu dna a teda aj nánosov najmä v profile Kolonádového mosta a v úseku pod a nad ním. Takéto merania slúžia pre technicko-prevádzkové účely SVP,“ informoval hovorca Marián Bocák Sony Vegas 14. Podľa jeho vyjadrenia monitoring stavu nánosov a pravidelné regulačné bagrovanie na tomto úseku je dôležité z hľadiska ochrany mesta Piešťany v prípade povodňových prietokov, vzhľadom na zúžený profil Váhu v mieste Kolonádového mosta Rayman Forever.
-th-

REKLAMA