Úvod Aktuality Vodič dodávky vbehol v križovatke pod kamión, odviezol ho vrtuľník

Vodič dodávky vbehol v križovatke pod kamión, odviezol ho vrtuľník

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia v týchto chvíľach stále dokumentuje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo dnes o 13,30 h  medzi obcami Malženice a Pečeňady, v križovatke na Jaslovské Bohunice oracle 10g linux. Vodič na dodávke s poznávacou značkou Vranov nad Topľou išiel smerom od Žlkoviec na Jaslovské Bohunice. V križovatke si nevšimol „stopku“ a vošiel do jazdnej dráhy prichádzajúcemu kamiónu Instagram profile. Dodávka skončila zakliesnená pod kamiónom. Na mieste zasahovali leteckí záchranári a vodiča z dodávky previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice 아발로 왕국의 엘레나 다운로드. Presné príčiny aj okolnosti nehody ešte nie sú známe.

„Policajné hliadky na mieste usmerňujú dopravu. Premávka je na ceste II/504 sťažená a prejazdná len v jednom jazdnom pruhu 신나는 힙합 다운로드. Vodičom odporúčame, pokiaľ im to smer cesty dovolí, aby sa danému úseku cesty vyhli. Obchádzka je možná cez obec Ratnovce. Žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny policajtov na mieste,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová ie atag image.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vážna dopravná nehoda, pri ktorej tiež zasahoval vrtuľník leteckých záchranárov, sa stala včera poobede v obci Cífer, kde 27-ročný vodič Volkswagenu Golf zrazil 7-ročného chlapca, ktorý išiel po pravej strane cesty domov zo školy 윈도우10 iso파일 다운로드.  Ku chlapcovi tiež privolali záchrannú leteckú službu. „Po neodkladnom vzlete pristál pilot vrtuľníka v blízkosti miesta nehody. Krátko po nehode začali prítomní svedkovia s laickou resuscitáciou 포가튼 사가 다운로드. Po príchode lekára leteckých záchranárov bol chlapec v starostlivosti privolanej rýchlej lekárskej pomoci. Pozemní záchranári následne pokračovali v rozšírenej resuscitačnej starostlivosti, ktorá bola napokon úspešná 코만도스 확장팩 다운로드. Zranený chlapec utrpel vážne poranenie viacerých častí tela, najmä hlavy. Lekárka leteckých záchranárov si po prílete prevzala malého pacienta do svojej starostlivosti Download the career certificate form. Po napojení na umelú pľúcnu ventiláciu a po preložení na palubu vrtuľníka bol v kritickom stave okamžite transportovaný do Univerzitnej nemocnice Bratislava – Kramáre, kde si ho prevzali lekári oddelenia detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny“ uvádza v tlačovej správe Vrtuľníková letecká záchranná služba Spss Hangul edition.

„Pri nehode sa nik ďalší nezranil. Polícia podrobila 27-ročného vodiča z Bratislavy dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Na objasnenie príčin nehody privolali policajti aj znalca z odboru cestná doprava,“ doplnila M. Linkešová. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre ťažké ublíženie na zdraví.

Podľa hovorkyne si tak situácia na cestách v okolí Trnavy vyžiadala v priebehu niekoľkých hodín vážne zranenia. „Vo väčšine prípadov je na prvom mieste za nehodami nepozornosť človeka. Na jazdu sa preto treba maximálne sústrediť, sledovať situáciu na ceste a nepodceniť ani zdanlivo jednoduché situácie,“ upozorňuje polícia vodičov.

Zdroj: TS KRPZ, lzs.ate.sk, ilustr. foto: FB Vrtuľníková záchranná služba

REKLAMA