Úvod Aktuality Služby finišujú s úpravami mesta, o postupe prác informujú aj na Facebooku

Služby finišujú s úpravami mesta, o postupe prác informujú aj na Facebooku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Služby mesta Piešťany zintenzívnili práce na skrášlení centra mesta aj pred blížiacim sa Otvorením letnej kúpeľnej sezóny. O svojich aktivitách, ako i postupe pri kosení jednotlivých mestských zón, informujú obyvateľov od konca apríla aj na novej FB stránke Služby mesta Piešťany – Stredisko verejnej zelene Switch rom download.

Začiatkom tohto týždňa napríklad v rámci predĺžených pracovných zmien pokosili väčšiu časť parku a centra mesta, vymenili lavičky pri „skákajúcej fontáne“ , vysadili záhony v parku aj na uliciach a farbami letničiek oživili aj mobilné kvetináče 유닉스 다운로드. Upravili tiež okolie Hudobného pavilónu, nový náter dostali lavičky s logom barlolámača a finišujú s vlajkovou výzdobou na OLKS.  Krajšiu podobu dostávajú aj povrchy niektorých nespevnených chodníkov a odpočívadiel po dávke čerstvého sypaného štrku powertts.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Staré dosky na lavičkách už doslúžili, tie ktoré sa dajú použiť sa po opracovaní a nátere využijú na opravy ostatných lavičiek,“ uvádzajú pracovníci služieb na časovej osi FB stránky, ktorá slúži na informáciu o prebiehajúcich, ale aj plánovaných prácach.  „Aj lavičky s logom barlolámača dostali nový náter podstavcov, celkovo sa ošetrilo 100 ks týchto lavičiek.“

„Ako každoročne aj tento rok stredisko údržby SMP osadilo slávnostnú vlajkovú výzdobu mesta, MsÚ objednal vlajky a zástavy s logom 25 výročia OLKS Download Corerrow x4. Ich celkový počet je 400 kusov, budú počas celého leta až do ukončenia sezóny . Ich životnosť máme odskúšanú a je to na 1 – 2 roky,“ píše sa na stránke 강아지똥 다운로드.


Kvetiny sa opäť stávajú najkrajšou zložkou parkových a uličných úprav a Hudobný pavilón v parku už je pripravený privítať návštevníkov počas OLKS Speedplate offline download.

Po brigáde na záhonoch pribudol na odpočívadlách aj nový biely štrk 사조영웅전 2003 다운로드.

Ešte minulý týždeň sa počas upršaných dní pustili aj do čistenia Kolonádového mosta Fantastic Planet download.

 

-red-, Zdroj a foto: FB Služby mesta Piešťany – Stredisko verejnej zelene

 

REKLAMA