Úvod Aktuality Vláčik motoráčik na trati do Vrbového už túto nedeľu

Vláčik motoráčik na trati do Vrbového už túto nedeľu

REKLAMA
Knebl

Občianske združenie Čango pozýva už túto nedeľu 16. augusta všetkých priaznivcov železníc opäť na jazdu v historickom motorovom vozni M 131.1 na trati Piešťany – Trebatice – Krakovany – Vrbové loadrunner. Podujatie každoročne priláka stovky ľudí, a tak organizátori zvýšili počet jázd – namiesto štyroch ich bude šesť.

vlacik
Odchody z Piešťan sú naplánované na 9:10 h, 10:35 h, 12:00 h, 13:25 h, 14:50 h a 16:15 h a odchody z Vrbového o 9:55 h, 11:20 h, 12:45 h, 14:10 h,  15:35 h a 17.00 h thumb mp3. Vláčik tak pôjde v tento deň v oboch smeroch šesť ráz, oproti minuloročným štyrom. Organizátori tak reagovali na veľký záujem, ktorý jazdy sprevádza psp 정펌 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

 

 

Jednosmerný cestovný lístok stojí 1 euro, deti do 10 rokov cestujú bezplatne. Na stanici vo Vrbovom sú pre deti pripravené atrakcie, či ukážky a predaj železničných modelov ps3 iso 한글 다운로드. Po každej jazde bude vo Vrbovom prebiehať losovanie o Vrbovské dukáty.

 

 

 

cangoŽelezničná trať Piešťany – Vrbové bola otvorená 27 라벨양식 다운로드. októbra 1906. Za niečo vyše roka ju stihla postaviť budapeštianska firma G. Gregersen a synovia ako odbočku Považskej dráhy. Odvtedy bol vlak obľúbeným druhom osobnej dopravy, napriek tomu, že maximálna rýchlosť dosahovala iba 40 km/h 영화 인크레더블 다운로드. Cestujúci mohli nastupovať a vystupovať v piatich staniciach, okrem Piešťan a Vrbového to boli aj Piešťany predmestie (približne pri dnešnom Tescu), Trebatice a Krakovany 스타크래프트 파이썬 다운로드. Na prepravu cestujúcich slúžila trať do roku 1978.

-inf-, foto: archív PNky, OZ Čango

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba