Úvod Koktail Vlak z Bratislavy za Alžbetou na Čachtický hrad je vypredaný

Vlak z Bratislavy za Alžbetou na Čachtický hrad je vypredaný

REKLAMA

Ak ste si robili zálusk, že sa zmestíte do mimoriadneho vlaku z Bratislavy za Alžbetou na Čachtický hrad v sobotu 13 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. apríla bez rezervácie lístkov, máte smolu. Vlak je už vypredaný. Môžete sa však pokochať historickou súpravou, ktorá dorazí na piešťanskú stanicu o 9:38 cestou tam a cestou späť tu bude stáť o 17:27 h Shindoriko Printer Driver.

Mimoriadny vlak pod Čachtickým hradom

Výjazd vlakom z Bratislavy cez Trnavu, Leopoldov, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom do Čachtíc a Višňového organizuje ALBATROS klub, Železničná spoločnosť Slovensko, národný dopravca a Železničné múzeum SR League of Legends pbe.

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger

Mimoriadny vlak bude vedený historickým rušňom T478.1202 „Cecaňa“. V súprave budú vozne Bc (s možnosťou otvorenia okien), historický reštauračný vozeň s možnosťou stravovania a prezidentský vozeň Goodnote Gullible Download.

Účastníkov „Cecaňa“ dovezie do cieľovej zastávky vo  Višňovom, odkiaľ sa turistickou trasou vyberú k hradu. Po ňom ich prevedie odborník na históriu a spisovateľ románov o Alžbete Báthoriovej Andrej Štiavnický.  Následne navštívia podzemie Čachtíc WinIng Eleven 2018 Download. Na cestu naspäť bude vlak pristavený na železničnej stanici v Čachticiach. 

-red- Foto: Albatros klub

REKLAMA