Úvod Koktail Na Čachtický hrad historickým vlakom – užite si zaujímavú prázdninovú jazdu

Na Čachtický hrad historickým vlakom – užite si zaujímavú prázdninovú jazdu

REKLAMA

Prvý prázdninový týždeň sa v Piešťanoch uskutoční 65. celoslovenský zraz Klubu slovenských turistov, na ktorý sa chystajú stovky priaznivcov turistiky i cykloturistiky 시사기획 창 다운로드. Do Piešťan zamieria na svoje stretnutie aj členovia turistických oddielov mládeže. Pre všetkých je pripravený bohatý program pps. Jeho súčasťou je tiež výlet historickým vlakom na zaujímavej trase Piešťany – Nové Mesto nad Váhom – Višňové, odkiaľ nasleduje výstup na Čachtický hrad a ďalej sa pôjde Malokarpatskou stopou 아틀란 맵 다운로드.

Na hrade je naplánované prehliadka Mac vlc. Nasledovať bude túra po modrej značke na Veľký Plešivec a ďalej až do Šípkového. Nenáročnú 12 kilometrovú túru spestria krásne Výhľady 네잎클로버 다운로드. V Šípkovom vás čaká dobrá polievka.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Odchod vláčika zo stanice Piešťany je 8:00 h. Autobus zo Šípkového, ktorý vás privezie späť do Piešťan odchádza po 15:00 h Download the Bible for free. Zraz turistov je príležitosť ako vstúpiť do turistickej rodiny.

Cena výletu je pre dospelých 8 eur, pre deti od 3 do 19 rokov 4 eurá. Lístok je možné zakúpiť si na zrazovej prezentácii/registrácii v Dome umenia v stredu 4.7 Isaac Rivers free download. od 17:00 h do 22:00 h a vo štvrtok 5.7. od 8:00 h do 20:00 h.
PR

REKLAMA