Úvod Aktuality Vila Löger je pre mesto zaujímavá, otázne je budúce využitie

Vila Löger je pre mesto zaujímavá, otázne je budúce využitie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto má o Vilu Löger evidentný záujem, ale jej využitie, rovnako ako výška potrebnej investície je zatiaľ otázna. Na mestskom zastupiteľstve vo štvrtok 2 ultra-high definition images. júla sa preberal stav nehnuteľnosti, dispozičné riešenie priestorov, ale aj možnosti, na čo by priestory mohli slúžiť. Do úvahy pripadá využitie pre účely turistickému ruchu, informačného centra, muzeálnej expozície, prípadne by mohlo slúžiť pre reprezentačné účely mesta, ako sobášna sieň či pre usporiadanie konferencií mega zip. Pre sociálne účely denného stacionáru, rovnako ako pre múzeum športu bol objekt posúdený ako nevhodný.

IMG_4304_resize IMG_4302_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mesto by chcelo Vilu Löger získať od Trnavského samosprávneho kraja výmenou za budovu Reštaurácie Semafor, respektíve Vily Dr Olympus Guardian. Lisku s tým, že by doplatilo rozdiel v cene. Tieto budovy sú momentálne vo vlastníctve Piešťan a kraj si ich ako zriaďovateľ Strednej odbornej škole obchodu a služieb a Balneologického múzea v súčasnosti od mesta prenajíma 파이널 판타지 다운로드.

Cena budovy pri Sklenom moste postavenej okolo roku 1900 bola odhadnutá na 795 000 eur. Vzhľadom na polohu v centre mesta a veľkosť objektu sa javí ako veľmi priaznivá, pri bližšom pohľade je však treba myslieť aj na predpokladané nevyhnutné investície locale. Pracovníci mestského úradu absolvovali prehliadku priestorov a podľa ich stanoviska vyžaduje nehnuteľnosť kompletnú rekonštrukciu. Výmenu by potrebovala zatekajúca strecha, aj strešné okná, vnútorné priestory, kúrenie a elektroinštalácie 김민규 here 다운로드. Posledné investície zo strany Trnavského samosprávneho kraja boli do priestorov kuchyne a pred približne ôsmymi rokmi prebehla oprava dlažieb a obkladov sociálnych zariadení a spŕch 노트북 절전모드 다운로드.

IMG_3105_resize

„Veľmi veľké by boli predpokladané náklady na rekonštrukciu, pretože zateká strecha 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. Strešné okná, ktoré boli urobené zo strany Váhu sú poškodené, preteká cez ne a bolo by ich treba vymeniť. Musela by sa urobiť nová elektroinštalácia, odpady,“ povedala o stave vily prednostka mestského úradu Dáša Reháková 워크3 다운로드.

IMG_4266_resize

Mestský úrad oslovil štrnástich znalcov, ale väčšina z nich na ponuku buď nereagovala, alebo ju odmietla 프레디의 피자가게1 다운로드. Kladne odpovedal len jeden z nich, ktorý už má zadanú objednávku na vypracovanie znaleckého posudku. Na základe neho budú nasledovať ďalšie kroky mesta v snahe o získanie Vily Löger.

-lt-

REKLAMA