Úvod Aktuality Polícia zasahovala v obci pri Piešťanoch kvôli predaju dievčaťa na sobáš

Polícia zasahovala v obci pri Piešťanoch kvôli predaju dievčaťa na sobáš

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície vzniesol obvinenie štyrom občanom Slovenskej republiky pre zločin obchodovania s ľuďmi spáchaný v spolupáchateľstve Download dj max.

Polícia na prípade začala pracovať koncom minulého roka, tento týždeň vyšetrovateľ obvinil štyri osoby a dnes sú už v rukách polície arial unicode ms.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vyšetrovanie preukázalo, že tento príbeh začal v roku 2011 v obci neďaleko Piešťan. Tatiana S. (51 r.) a Miroslav L. (56 r.) uzavreli dohodu s Monikou K Vegas 13. (45 r.) a Romanom K. (46 r.). Dohoda znela, že vtedy 15-ročné dievča ponúknu na sobáš za finančnú odmenu 150 eur.

Následne sa muselo proti svojej vôli presťahovať do spoločnej domácnosti, pomáhať s domácimi prácami a starostlivosťou o manžela, no domácnosť opustiť nemohla raw material.

Policajti Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii vykonali na území Trnavského kraja dnes ráno v spolupráci s kolegami z Okresného riaditeľstva Policajného zboru Trnava úkony smerujúce k zadržaniu obvinených a v súčasnej dobe prebiehajú s nimi procesné úkony Download the deleted video from YouTube.

Za tento zločin hrozí po dokázaní viny trest odňatia slobody vo výške od 7 do 12 rokov.

Zdroj: Polícia SR

REKLAMA