Úvod Aktuality Testovanie na covid-19: Mapa odberných miest v okrese Piešťany

Testovanie na covid-19: Mapa odberných miest v okrese Piešťany

REKLAMA

Prvé kolo celoplošného testovania na ochorenie covid-19 sa vo väčšine slovenských miest a obcí uskutoční v sobotu 31. októbra a v nedeľu 1 original iron. novembra, existujú však aj výnimky.

Z informácií zverejnených vo štvrtok 29. októbra na webstránkach samospráv okresu Piešťany sme pripravili mapu odberných miest java excel. Niektoré obce informácie na svojich weboch do uvedeného termínu nezverejnili, mapa preto ešte môže byť aktualizovaná.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Stromy na mape označujú miesta, kde by mali podľa dostupných informácií prebiehať v exteriéri Mary Poppins Returns. Budovou sú označené odberné miesta v interiéroch.

Testovanie má prebiehať počas víkendu od 7.00 do 22.00 h, ale niektoré obce vopred avizujú prestávky Easy Eye Carrick download. V menších môže testovanie prebiehať iba počas jedného z víkendových dní. Viaceré samosprávy na svojich webstránkach uvádzajú, že budú uprednostňovať obyvateľov s trvalým alebo prechodným bydliskom v danej obci 주토피아 한글자막 다운로드. Podrobnosti nájdete vždy v odkaze na web konkrétnej obce, ktorý je súčasťou popisu každého odberového miesta.

REKLAMA