Úvod Aktuality Aktualizované: Vyhlásili pátranie po 15-ročnom dievčati z Piešťan

Aktualizované: Vyhlásili pátranie po 15-ročnom dievčati z Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované 14.6.2021 20:00 h – po zverejnení pátrania v médiách sa študentka prihlásila sama mame. 

Ani po víkende sa Andrea nevrátila domov Spider Lily. Polícia po nej vyhlásila celoštátne pátranie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Z domu v Piešťanoch odišla ešte v piatok, 12. júna, o 14.30 h. Matke povedala, že ide von s kamarátkami Spigot. Keď sa do soboty nevrátila, rodina požiadala o pomoc políciu. Dievčina bola už v minulosti pre útek z domu nezvestná,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 초무투전 다운로드.

Andrea M. je 160 cm vysoká, štíhlej postavy. Má rovné hnedé vlasy (po ramená), a na prstenníku pravej ruky má vytetovaný malý krížik 러스티 레이크 파라다이스 다운로드.

Z domu odišla v bielom krátkom tričku, čiernych leginách a so zelenou bundou, tzv. bomberou. Na nohách mala obuté biele botasky a cez rameno prehodený malý, menší, ružový kožený vak 네이버 야구 다운로드. Mobilný telefón má vypnutý, no údajne ju zazreli aktívnu na sociálnych sieťach.

Nezvestná sa môže pohybovať nielen po meste Piešťany, ale aj v Bratislave a v iných mestách na Slovensku.

„Ak ste Andreu videli, poznáte miesta, kde by sa mohla zdržiavať, príp. osoby, s ktorými sa v poslednej dobe kontaktovala alebo vás ona sama za posledné dni kontaktovala cez sociálne siete, informácie k nezvestnej osobe nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA