Úvod Aktuality Školáčka z Hlohovca je už 24 hodín nezvestná

Školáčka z Hlohovca je už 24 hodín nezvestná

REKLAMA

AKTUALIZOVANÉ: Hovorkyňa krajskej polície Mária Linkešová informovala, že dievča sa polícii podarilo vypátrať.

Polícia vyhlásila pátranie po dievčati, ktoré vo štvrtok ráno odišlo do školy, ale po vyučovaní sa domov nevrátilo MyPet's Double Life Dubbing.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Iveta Mináriková je zverená do pestúnskej opatery v rodine, ktorá žije spolu s ďalšími deťmi v rodinnom dome v Hlohovci. Včera ráno odišla z domu do školy, po vyučovaní približne o 14.00 opustila areál školy a zdržiava sa na neznámom mieste 시메지 다운로드. Od tejto doby sa nikomu neozvala a telefón pri sebe nemá,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Ivetka je 160 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé jemne vlnité vlasy, dlhé po lopatky, hnedé oči Double Dragon Download. Na svoj vek pôsobí staršie, približne na 15 rokov.

Polícia žiada všetky osoby, ktoré ju videli v meste Hlohovec, prípadne v iných miestach Slovenska, aby o nezvestnej dievčine poskytli akúkoľvek informáciu, ktorá pomôže k jej rýchlejšiemu vypátraniu windows 7 images.

„Ak Ivetka kontaktovala spolužiačky, kamarátky, dajte jej vedieť, že po nej pátrame. Ďakujeme za pomoc a zdieľanie,“ uvádza polícia na sociálnej siete Facebook Listening to the Bible.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA