Úvod Aktuality Trnavskí colníci prekazili kšeft s pašovanými cigaretami, zabavili 156 220 kusov

Trnavskí colníci prekazili kšeft s pašovanými cigaretami, zabavili 156 220 kusov

REKLAMA

V noci na pondelok 12. júna trnavskí colníci objavili v úkrytoch ukrajinského dodávkového automobilu 156 220 pašovaných cigariet. Odhalili ich pomocou mobilného skenovacieho zariadenia finančnej správy 레알팜 게임 다운로드. Predbežný únik na spotrebnej dani z tabakových výrobkov bol vyčíslený na vyše 15 000 eur.

cof

V noci z nedele na pondelok 12 인벤터 2014 다운로드. júna vykonávali colníci z Oddelenia špeciálnych technológii Colného úradu Trnava kontrolnú akciu zameranú na odhaľovanie tovaru, ktorý mal uniknúť spod colného dohľadu alebo daňového dozoru linux mint 다운로드. Ako informoval hovorca colného úradu Trnava Jozef Belan, táto akcia bola zameraná na kontrolu nákladných a dodávkových automobilov v cestnej premávke na diaľnici D2 v smere z Českej republiky windows server 2012 r2 language pack.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rámci tejto činnosti si colníci vytipovali okrem iných vozidiel aj dodávkové motorové vozidlo Peugeot Boxer s ukrajinským evidenčným číslom, ktorého vodičom bol 42 ročný muž ukrajinskej štátnej príslušnosti 탐식의 재림 다운로드. Okrem vodiča sa vo vozidle nachádzali ešte dvaja Ukrajinci. Podľa vyjadrenia posádky vozidla smerovali z Ukrajiny do Talianka. Na otázku, či prepravujú tovar podliehajúci daňovému dozoru alebo colnému dohľadu reagovali záporne, na čo im bolo oznámené, že ich vozidlo sa podrobí kontrole mobilným skenovacím zariadením finančnej správy Jaehan Foreigner.

„Vodič spočiatku túto kontrolu odmietal s tým, že žiarenie skenerom škodí Download Coding Scratch. Nakoniec však poskytol súčinnosť a vozidlo colníci preskenovali. Skener identifikoval viaceré podozrivé miesta. Colníci tak vykonali prehliadku týchto miest a našli skrýše nelegálnych cigariet značky Marlboro, Kent a Winston označených ukrajinskými kontrolnými známkami, a to pod a za zadnými sedadlami ako aj pod čalúnením stropu v celkovom počte 7 811 spotrebiteľských balení čo predstavuje 156 220 nelegálnych cigariet 윈도우 사파리 다운로드. Únik na spotrebnej dani bol predbežne vyčíslený na 15 300 eur“, informoval Belan.

Trnavský colníci vzhľadom na podozrenie z daňového úniku a zo spáchania trestného činu porušovania predpisov o štátnych technických opatreniach na označenie tovaru prípad odovzdali vyšetrovateľovi Kriminálneho úradu finančnej správy pre účely vykonania nevyhnutných procesných úkonov v trestnom konaní 태양은 없다 다운로드.

Finančná správa je orgánom štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva Emmanuelle. Poslaním FS je výber daní a ciel s cieľom zabezpečiť príjmy do štátneho rozpočtu SR a EÚ. Úspešný výber daní a ciel a efektívny boj proti daňovými podvodom priniesol v uplynulých rokoch do štátnej pokladnice viac ako 2,5 miliardy eur. Finančná správa je modernou proklientsky orientovanou inštitúciou s cieľom zintenzívniť elektronickú komunikáciu. Viac informácií nájdete na www.financnasprava.sk.

-TS FINANČNÁ SPRÁVA Colný úrad Trnava-

REKLAMA