Connect with us

Koktail

Špirála ponúka ďalšie stretnutie so zaujímavými ľuďmi a ich príbehmi

Published

on

Reklama

Prednáškovo-diskusné stretnutie s ľuďmi, ktorých životná cesta nevedie práve zaužívanými chodníčkami, ponúkne podujatie s názvom Špirála: cestovanie, sloboda a Matka Zem. V komunitnom centre ŽiWell sa budete môcť dozvedieť o osudoch cestovateľky a blogerky Alexandry Kováčovej, uvedomelého rapera Suverena a Roba Jankovicha, ktorý opustil konzumný život a začal žiť sebestačne. V krátkych, ale pútavých vstupoch predstavia svoju hlavnú myšlienku a v otvorenej diskusii ich budú môcť návštevníci osloviť so svojimi otázkami. Podujatie je naplánované na nedeľu 18. júna a začne o 18.00 hodine.

Reklama

Alexandra Kováčová cestuje po svete, píše blog plný cestovateľských informácií, tipov a odporúčaní, fotografií, videí, príbehov. Venuje sa aj zdravej výžive a životnému štýlu.

Suvereno prostredníctvom hip-hopovej hudby inšpiruje odovzdáva svoj osobný príbeh o premene človeka. Vyzýva k vystúpeniu z nevedomého davu a k opusteniu súčasného systému postavenom na viere, že je možné donekonečna drancovať zdroje planéty.

Reklama

Robo Jankovich opustil systém, žije a hospodári na zaježovských lazoch, šíri osvetu v oblasti obnovenia prirodzených medziľudských vzťahov a rozširuje myšlienku sadenia stromov do kruhu, ktorý symbolizuje vzťahy medzi ľuďmi, ktorí tie stromy spolu zasadili.

Vstupné: 4 €

Prečo Špirála?
Väčšina veľkých osobností začala v malom, od seba, drobnými zmenami v návykoch denného života alebo neobvyklou činnosťou nad rámec obvyklých povinností a očakávaní okolia. Svojou vytrvalou a trpezlivou aktivitou ovplyvnili najskôr najbližšie prostredie. Keď je aktivita dlhodobá a prináša výsledky, hlavná myšlienka sa šíri ďalej a ďalej a vyžaruje do okolia. Tak, ako sa špirála rozrastá a zaberá stále väčší a väčší priestor, naberá na sile a rozširuje aj ona svoju pôsobnosť. Vyžaruje zmenu.

Kontakt:
Sieť Dobra: sietdobra.sk/kontakt
Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/1832397193747979

-inf-

Populárne články