Úvod Koktail Stredoveké dni v Hlohovci ovládnu hrdinova a kone

Stredoveké dni v Hlohovci ovládnu hrdinova a kone

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okúsiť atmosféru stredoveku v Hlohovci naživo môžu záujemcovia aj tento rok 윈도우 10 iso 파일 다운로드. V termíne 24. – 25. júna sa uskutoční IV. ročník historického festivalu, ktorý patrí medzi najväčšie na Slovensku. Dobové kostýmy, vystúpenia, súboje, kuchyňa a bohatý sprievodný program čakajú na návštevníkov počas každého z nich 굿윌 헌팅 다운로드. V kalendári nadšencov histórie, malých i veľkých, by toto podujatie nemalo chýbať.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Do najväčšieho platanového parku v strednej Európe zavíta už po štvrtýkrát historický festival Kim Tae-woo Love Ratio. Stredoveké dni v Hlohovci sa tento rok konajú v termíne 24. – 25. jún. Dobové vystúpenia, historická kuchyňa, remeselnícke dielne a ďalšie atrakcie budú na návštevníkov čakať už tradične v Zámockej záhrade 호텔델루나 4화 다운로드.

Štvrtý ročník festivalu ovládnu hrdinovia z gréckych bájí. Návštevníci budú mať unikátnu možnosť na vlastné oči vidieť mytologické udalosti plné drámy a napätia 이안 텍본 다운로드. Lákadlom bude tiež príbeh rytiera, ktorý bojuje o svoju česť proti osudu a neprajníkom.

V rámci historických vystúpení sa účastníci môžu už tradične tešiť na kvalitný program šermiarov a udatných rytierov Sandart. Tentokrát do Hlohovca okrem nich prídu aj HRDINOVIA. Najskôr o svoju česť zabojuje mladý rýtier na svojom tátošovi. Aj vy zatnete päste, keď zažijete príkorie ktoré mu pripravil jeho neprajný sok 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Získa svoju princeznú? Ak si však myslíte že je to všetko, prudko sa mýlite. Pripravte sa na riadnu dávku odvahy, svalov a hrdinských príbehov next Girl Age Screensaver. Prichádza Mythos a sním Achiles, Hector, Perseus, Theseus a krásna Pallas Aténa. Toto vystúpenie bude umocnené nočnou video projekciou, po ktorej sa môžete tešiť na skvelú ohňovú show Internet Explorer 8.0. Okrem nich sa v rytmoch stredovekej hudby budú predvádzať žongléri, remeselníci a pripravená je aj fakírska ohňová šou.

Tradícia Dumasových príbehov ožije v podobe historickej rozprávky, na ktorú sa môžu tešiť ako deti, tak ich rodičia v novovytvorenej Chill out zóne so slameným sedením Dokuro apk. Devízou prírodného prostredia je tiež možnosť zajazdiť si na koňoch, ktorým bude na tomto ročníku venovaný väčší priestor a bude bezplatný (v cene vstupenky).

Viac informácii na stránke: www.stredovekedni.sk alebo www.facebook.com/stredovekedni

-TS Stredoveké dni v Hlohovci-

REKLAMA