Úvod Aktuality Špecializovaný trestný súd opäť otvoril kauzu „piešťanských piťovcov“

Špecializovaný trestný súd opäť otvoril kauzu „piešťanských piťovcov“

REKLAMA

Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici rozbehol ďalšie kolo pojednávaní v prípade „piešťanských piťovcov“. Proti obžalovaným vypovedal odsúdený Róbert Bíly, údajná hlava celej skupiny, ktorý vzniesol závažné obvinenia proti viacerým mužom Download the business registration card. Medzi nimi figuruje Ľuboš F. a na lavicu obžalovaných sa posadil aj expolicajt a bývalý riaditeľ piešťanskej kriminálky Milan K., ktorý mal za úplatky informovať o pripravovaných policajných raziách 시사기획 창 다운로드. Súd už oboch mužov odsúdil v roku 2016, ale Najvyšší súd tresty pre pochybenia zrušil a pojednávanie kvôli tomu teraz začalo nanovo.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V prípade už bolo v roku 2015 obvinených celkovo 16 mužov, ktorý mali založiť, zosnovať a podporovať zločineckú skupinu pps. V období od mája 2006 do augusta 2012 sa mali v lokalite západného Slovenska dopustiť vydierania a ďalších osemnástich skutkov.

Podľa informácií, ktoré zverejnila televízia JOJ si Róbert Bíly odpykáva trest odňatia slobody osem rokov a trest prepadnutia majetku, odsúdený bol za založenie zločineckej skupiny, ale aj vydieranie, lúpež, poškodzovanie cudzej veci, poisťovací podvod a podplácanie 아틀란 맵 다운로드. Údajná hlava celej skupiny sa rozhodla vypovedať proti ostatným členom v roku 2015, kedy uzavrel s prokurátorom dohodu o vine a treste Mac vlc.

Podľa obžaloby mal byť Ľuboš F. jedným z členov zločineckej skupiny a medzi „piešťanskými piťovcami“ údajne pôsobil na vyšších miestach riadenia a finančne profitoval z ich kriminálnej činnosti. 

„V súčasnosti sa vykonáva doplnenie dokazovania vo vzťahu k účasti Ľuboša F 네잎클로버 다운로드. v zločineckej skupine a podielnictva a tiež vo vzťahu k bývalému príslušníkovi Policajného zboru, k prijímaniu úplatku,“ reagoval na otázky Televízie JOJ prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Download the Bible for free.

Naopak obžalovaní muži svoju vinu popierajú a tvrdia, že svedkovia klamú. „Slúžia na to, aby skutočne kriminalizovali osobu pána Ferusa, aby dosiahli jeho trestné stíhanie a uloženie trestu,“ uviedol obhajca Ladislav Kuruc Isaac Rivers free download.

Ďalší termín hlavného pojednávania je podľa zverejnených informácií stanovený na 14. februára 2018 v priestoroch Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici Pokemon Quest.

-red/Zdroj: dennikn.sk, Televízia JOJ. aktuality.sk/Foto: archív-

REKLAMA