Úvod Aktuality Socha Milana Rastislava Štefánika zdobí od soboty park

Socha Milana Rastislava Štefánika zdobí od soboty park

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Socha Milana Rastislava Štefánika bola odhalená v sobotu 14. novembra popoludní na ploche oproti Balneologickému múzeu. Na slávnostnej príležitosti sa zúčastnilo viac ako sto ľudí, väčšinou príslušníkov staršej generácie, ale zišlo sa aj niekoľko podporovateľov Ľudovej strany Naše Slovensko a zvýšená bola aj prítomnosť polície 원펀맨 오프닝 다운로드. Podujatie malo pokojný priebeh a vzbudzovalo atmosféru národnej hrdosti a myšlienok na odkaz jednej z najvýznamnejších osobností Slovenska – Milana Rastislava Štefánika 스쿨버스 해킹툴 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mužský evanjelický cirkevný spevokol z Brezovej pod Bradlom pod vedením Vladimíra Húsku zaspieval viaceré národné piesne oslavujúce slovenský národ a našich národných hrdinov. V rámci príhovorov, ktoré sa dotkli najmä pôsobenia Štefánika pri vzniku prvej samostatnej republiky, vystúpili napríklad za Spoločnosť Milana Rastislava Štefánika Ján Tatara, predseda miestneho klubu Pavol Masaryk, riaditeľ Balneologického múzea Vladimír Krupa, poslanec mestského zastupiteľstva Peter Jančovič, ktorý na udalosti zastupoval primátora Mesta Piešťany a prvá podpredsedníčka správnej rady SMRŠ Mária Gallová World of Warships Asia. Socha Milana Rastislava Štefánika nám bude okrem tejto významnej osobnosti pripomínať aj jeho životné krédo Veriť – Milovať – Pracovať origin 6.0 다운로드. Autorom busty je piešťanský umelec Andrej Chotváč TouduTu.

IMG_8501IMG_8498IMG_8506

„V Piešťanoch sme dnes odhalili plastiku Milana Rastislava Štefánika 온 디스크 무제한 다운로드. Idea jej vzniku je v Piešťanoch od medzivojnového obdobia, ale z rôznych dôvodov nebola doposiaľ realizovaná. Pred približne troma rokmi sme sa rozhodli naplniť túto snahu a docieliť, aby sa aj Piešťany zaradili medzi mestá, kde sochy pripomínajúce generála Štefánika už existujú Flower Than Young Iceland. Výber umiestnenia sme zvládli veľmi dobre, je to veľmi pekné miesto s krásnou scenériou. Celá iniciatíva vznikla v roku 2013 a myslím, že ak by ju nerealizoval náš klub čítajúci 20 – 30 členov, asi by už nikdy nevznikla,“ povedal o soche predseda miestneho klubu Milana Rastislava Štefánika Pavol Masaryk yinyuetai 다운로드.

-lt/foto: lt, ad-

REKLAMA