Úvod Aktuality Problém Centroom je väčší ako sa predpokladalo

Problém Centroom je väčší ako sa predpokladalo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa informácií zverejnených Mestom Piešťany sú problémy s budovou Centroom ešte väčšie ako sa predpokladalo. V sobotu 17. októbra opäť zasadol krízový tím, obyvatelia polyfunkčného objektu si dnes predpoludním totiž všimli, že dlažba na štvrtom, piatom a šiestom sa vydúva a praská a zadŕha sa výťah it now. Situácia bola vyhodnotená ako mimoriadne nebezpečná. Dôvodom deformácií má byť nerovnomerné sadanie objektu.

received_1047365445315377

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Objekt si bol prezrieť autor statického posudku prof 컴바둑 다운로드. Benko a poverený šéf piešťanského stavebného úradu Ivan Pauer. Podľa ich vyjadrenia sa v priebehu pár dní objavili nové praskliny na obvodových múroch budovy. „Toto netreba vnímať len ako posledný varovný prst, ale už ako päsť Stream download. Vec je vážna,“ konštatoval Ivan Pauer, ktorý okrem pôsobenia na Oddelení stavebných služieb na mestskom úrade v Piešťanoch pôsobí zároveň ako prezident Stavebnej komory Slovenskej republiky masterpiece image.

Vlastníci bytov resp. správcovská spoločnosť mala, po nariadení miestneho stavebného úradu vypratať stavbu a vykonať neodkladné zabezpečovacie práce, do štvrtka predložiť projektovú dokumentáciu, ktorá rieši sanáciu budovy, no nestalo sa tak thermometer. Podľa vyjadrenia radnice je posledným termínom na jej doručenie najbližší pondelok. Zjednodušená projektová dokumentácia má riešiť aj vytýčenie ochranného pásma Eternal Light. Zatiaľ sa nedá povedať, či pásmo obmedzí pohyb chodcov a vozidiel na Nitrianskej ulici, či nákupné centrum Aupark.

Podľa autora aktuálneho statického posudku sa obdobný posudok robil v roku 2010 namilk sikimi magician's group. Pred piatimi už jestvovalo upozornenie, že je potrebné odstrániť príčinu praskania stien, ktorou je sadanie budovy. Žiaľ nikto sa tejto veci nevenoval Linux YouTube download.

TS msÚ PN/th Foto MsÚ PN

REKLAMA