Úvod Aktuality Primátor Piešťan Miloš Tamajka predsedom dozornej rady TAVOSU

Primátor Piešťan Miloš Tamajka predsedom dozornej rady TAVOSU

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Výmena členov dozornej rady bola jediným bodom mimoriadneho valného zhromaždenia Trnavskej vodárenskej spoločnosti, ktoré sa konalo v utorok 16 wingset. júna. O zvolanie mimoriadneho valného zhromaždenia požiadal pred časom primátor Piešťan Miloš Tamajka. Na prvý pokus mu to nevyšlo, keď vedenie spoločnosti tvrdilo, že jeho žiadosť nespĺňala všetky náležitosti 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Druhý pokus o zvolanie valného zhromaždenia bol už úspešný. V Trnave sa o TAVOSe diskutuje naprieč zastupiteľstvom i občanmi, ktorí sa o vec zaujímajú, v Piešťanch je informácií poskromne Office.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
TAVOS

Na mimoriadnom rokovaní valného zhromaždenia bol z funkcie predsedu dozornej rady odvolaný bývalý primátor Piešťan Remo Cicutto, rovnako z postov členov ďalší zástupcovia akcionárov wget. Novým predsedom dozornej rady sa stal súčasný primátor Piešťan Miloš Tamajka. Za podpredsedu valné zhromaždenie zvolilo primátora Trnavy Petra Bročku I'm oking Lee Chang-hui. Ďalšími jej členmi sa stali primátorka Vrbového Ema Maggiová, starosta Cífera Maroš Sagan, starosta Kátloviec Pavol Johanes a starosta Zavara Rudolf Baroš 피구왕 통키 게임 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Primátor Piešťan Miloš Tamajka je obdobne ako ďalší štatutári obcí, ktoré sú akcionármi TAVOSu, z titulu svojej funkcie členom valného zhromaždenia 초속 5cm 다운로드. Na aprílovom rokovaní mestského zastupiteľstva sa netajil, že chce byť aj členom dozornej rady, avšak tvrdil, že na to nepotrebuje schválenie poslancov 명화그림 다운로드. Členovia piešťanského mestského zastupiteľstva to videli opačne. Podobne sa na vec pozerá aj Marek Mihálik z Advokátskej kancelárie Fridrich Paľko: „Akonáhle je možnosť mať zástupcu obce v štatutárnom a kontrolnom orgáne obchodnej spoločnosti, bez ohľadu na to, či je obchodná spoločnosť založená obcou alebo v nej majetkovú časť získala následne, starosta musí navrhnúť svojho kandidáta obecnému zastupiteľstvu.“ Primátor Tamajka napokon pristúpil na to, aby jeho mandát potvrdilo mestské zastupiteľstvo, podobne ako to urobil napríklad Peter Bročka v Trnave 9월 모의고사 다운로드. Zastupiteľstvo odporučilo jeho návrh za člena dozornej rady hlasmi všetkých prítomných.

V Trnave sa o TAVOSe diskutuje úplne otvorene

Maximálne otvorene pristupujú k otázkam TAVOSu v Trnave Son's Three-Year-Old 5. Deň pred mimoriadnym rokovaním valného zhromaždenia sa uskutočnilo stretnutie vedenia mesta s poslancami a občanmi, kde sa hovorilo o situácii vo vodárenskej spoločnosti. Trnavské mestské zastupiteľstvo dostane informáciu o situácii v TAVOSe na stôl v podobe správy na rokovanie 23. júna.

Dokumenty prerokované starou dozornou radou 18. mája boli primátorom Petrom Bročkom poskytnuté predsedom poslaneckých klubov Mestského zastupiteľstva mesta Trnava začiatkom júna. Vyplýva z nich, že dozorná rada schválila analýzu vytvorenia 100 % dcérskej prevádzkovej spoločnosti resp. 100 % dcérskej servisnej spoločnosti, ktorú mala spoločnosť pripraviť v zmysle uznesenia riadneho valného zhromaždenia v minulom roku. Stará dozorná rada spoločnosti k analýze nemala námietky a jej znenie schválila. Dozorná rada rovnako schválila aj návrh na vytvorenie 100 % dcérskej servisnej spoločnosti a odporučila valnému zhromaždeniu spoločnosti schváliť prípravu vytvorenia 100 % dcérskej servisnej spoločnosti.

-th-

REKLAMA