Úvod Aktuality Zastupiteľstvo o bezpečnostných kontrolách bude budúcu stredu

Zastupiteľstvo o bezpečnostných kontrolách bude budúcu stredu

Piešťanskí mestskí poslanci navrhli na svojom májovom rokovaní vedeniu mesta, aby na najbližšie rokovanie predložilo výstup bezpečnostného auditu, respektíve kontroly Smart Editor 3.0. Radnica dnes informovala, že rokovanie s touto témou sa uskutoční v stredu 24. júna o 13:30 h v priestoroch zasadacej miestnosti mestského úradu free photos.
poslanci hlasovanie karta

Bod programu, kde sa má hovoriť o výsledkoch je nazvaný Informatívne oboznámenie poslancov s výsledkami bezpečnostných kontrol 보배드림 다운로드. Tie podľa radnice začali v marci a nesúvisia s bezpečnostným incidentom z víkendu 7. a 8. marca, ktorý nahlásili pracovníci radnice.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Vedenie radnice odmietlo obvinenie z možného ohrozenia osobných dát Piešťancov. Hovorkyňa Eva Bereczová povedala, že išlo o bezpečnostnú kontrolu dát u niektorých zamestnancov 스케치업 다운로드.

Zamestnanci na základe kontrol dostali pracovné napomenutia, ktoré boli neskôr stiahnuté.

Viceprimátor Michal Hynek hovoril v apríli, že výsledky kontrol budú známe najneskôr v máji 시아미 다운로드. Reálne je z toho napokon koniec júna. Pôvodne sa na zastupiteľstve koncom mája hovorilo o tom, že výsledky budú prezentované na plánovanom rokovaní 2 Download The Dog Barking. júla, keďže však v tom čase bude viceprimátor Hynek na dovolenke, padlo rozhodnutie zvolať ďalšie zastupiteľstvo na skorší termín.

Do programu rokovania zastupiteľstva na budúcu stredu je zaradená aj téma odvolanie Mgr edsql server 2017. Miroslava Prochásku z funkcie riaditeľa Služieb mesta Piešťany, p. o. a návrh na vymenovanie riaditeľa Služieb mesta Piešťany, p. o..

-red-

REKLAMA