Connect with us

Aktuality

Prázdninový klub záhad

Published

on

Reklama

Prázdniny sú pred dverami a mnohí nevedia, čo s voľným časom. Pre deti vo veku od 6 do 12 rokov je tu osvedčené riešenie: Denné tábory s vyučovaním angličtiny.

[singlepic id=15748 w=320 h=240 float=left]Tábory sú určené deťom, ktoré majú rady niečo nové a nezabudnuteľné, ktoré lákajú tajomné a nevyriešené záhady, ktoré túžia vstúpiť do sveta fantázie. V táboroch sa budú nielen učiť a baviť, ale aj inšpirovať k novým objavom, cestovať v čase, objavovať neobjavené, experimentovať a skúmať.

Reklama

Rozprávková téma táborov sa každý rok mení, aby bola deťom blízka a aby sa cez ňu čo najľahšie uskutočňovala „škola hrou“. V minulých ročníkoch to boli kúzla Harryho Pottera, svet dinosaurov, či rozprávková krajina Narnia.

V tomto roku sú na programe záhady, preto nesú tábory spoločné meno Prázdninový klub záhad. Prvý tábor Záhadný Knihokus Fantazikus začína už 11. júla. [singlepic id=15744 w=320 h=240 float=right]Týždeň po ňom, 18. júla, sa deti vyberú na Tajomnú výpravu do vesmíru. Trojicu táborov ukončí v týždni od 25. júla Neobyčajná cesta do neobyčajného sveta.

Reklama

Ak môžeme niečo prezradiť z programu, tak v Tajomnej výprave do vesmíru objavia deti tajnú bránu, ktorá otvára celkom nový pohľad do vzdialeného vesmíru prostredníctvom najvýkonnejšieho superpočítača na svete. Po spoločných výpravách získajú mladí bádatelia CERTIFIKÁT VESMÍRNEHO CESTOVATEĽA a stanú sa čestným členom vzácneho rodu EIZÁTNAF.

Každodenný program začína už od 8:00 h a končí o 16:00 h. Okrem vyučovania angličtiny čakajú deti hry, výlety a športové vyžitie. Pretože v tomto roku k partnerským [singlepic id=15747 w=320 h=240 float=left]organizáciám pribudla Mestská knižnica, deti budú mať k dispozícii celý knižničný fond, vrátane literatúry v angličtine, počítačovej herne a interaktívnej tabule. Každé dieťa dostane členský preukaz čitateľa. Samozrejmosťou je občerstvenie a chutný obed. O deti sa budú po celý čas starať profesionálne učiteľky a skúsené vychovávateľky.

Tábory s angličtinou pre deti z Piešťan, Nového Mesta nad Váhom, Trnavy a širokého okolia organizuje nezisková organizácia Orbis Slovakia, jazyková škola Skypers a Mestská knižnica Mesta Piešťany.

Nezáväznú prihláška a viac informácií dostanete na: info@skypers.sk, orbis@orbis.sk,  0907 130 734.

[nggallery id=873]

Autor: PR Foto: Erik Ďuriš

Populárne články