Úvod Aktuality Prázdninový klub záhad

Prázdninový klub záhad

REKLAMA
Mlyny

Prázdniny sú pred dverami a mnohí nevedia, čo s voľným časom. Pre deti vo veku od 6 do 12 rokov je tu osvedčené riešenie: Denné tábory s vyučovaním angličtiny.

Tábory sú určené deťom, ktoré majú rady niečo nové a nezabudnuteľné, ktoré lákajú tajomné a nevyriešené záhady, ktoré túžia vstúpiť do sveta fantázie. V táboroch sa budú nielen učiť a baviť, ale aj inšpirovať k novým objavom, cestovať v čase, objavovať neobjavené, experimentovať a skúmať.

FIP

Rozprávková téma táborov sa každý rok mení, aby bola deťom blízka a aby sa cez ňu čo najľahšie uskutočňovala „škola hrou“. V minulých ročníkoch to boli kúzla Harryho Pottera, svet dinosaurov, či rozprávková krajina Narnia.

V tomto roku sú na programe záhady, preto nesú tábory spoločné meno Prázdninový klub záhad. Prvý tábor Záhadný Knihokus Fantazikus začína už 11. júla.

Týždeň po ňom, 18. júla, sa deti vyberú na Tajomnú výpravu do vesmíru. Trojicu táborov ukončí v týždni od 25. júla Neobyčajná cesta do neobyčajného sveta.

Ak môžeme niečo prezradiť z programu, tak v Tajomnej výprave do vesmíru objavia deti tajnú bránu, ktorá otvára celkom nový pohľad do vzdialeného vesmíru prostredníctvom najvýkonnejšieho superpočítača na svete. Po spoločných výpravách získajú mladí bádatelia CERTIFIKÁT VESMÍRNEHO CESTOVATEĽA a stanú sa čestným členom vzácneho rodu EIZÁTNAF.

Každodenný program začína už od 8:00 h a končí o 16:00 h. Okrem vyučovania angličtiny čakajú deti hry, výlety a športové vyžitie. Pretože v tomto roku k partnerským

organizáciám pribudla Mestská knižnica, deti budú mať k dispozícii celý knižničný fond, vrátane literatúry v angličtine, počítačovej herne a interaktívnej tabule. Každé dieťa dostane členský preukaz čitateľa. Samozrejmosťou je občerstvenie a chutný obed. O deti sa budú po celý čas starať profesionálne učiteľky a skúsené vychovávateľky.

Tábory s angličtinou pre deti z Piešťan, Nového Mesta nad Váhom, Trnavy a širokého okolia organizuje nezisková organizácia Orbis Slovakia, jazyková škola Skypers a Mestská knižnica Mesta Piešťany.

Nezáväznú prihláška a viac informácií dostanete na: info@skypers.sk, orbis@orbis.sk,  0907 130 734.

Autor: PR Foto: Erik Ďuriš

REKLAMA