Connect with us

Aktuality

Pivári sa na námestie takmer nezmestili

Published

on

Reklama

Okolo veľkokapacitného stanu na Námestí slobody sa 17. septembra večer nedalo prejsť. Vrcholiaci pivný festival prilákal do centra stovky návštevníkov.

[singlepic id=19717 w=320 h=240 float=right]„Malý Oktoberfest, ktorý sa v Piešťanoch konal v septembri,“ takto pomenoval končiaci pivný festival jeden z nich. Vadilo mu, že pivo čapovali do plastových pohárov a dosť penilo, ale oceňoval vynikajúcu atmosféru: „Ľudia konečne vyšli von!“

Reklama

Davy zvedavcov sem prilákali už podvečer dve polonahé slečny, ktoré vyzdobila bodypainterka Andrea Jacková. Namiesto oblečenia boli odeté iba v maľovanom kroji a až do noci museli pózovať pred fotoaparátmi návštevníkov. Sľubovaná obsluha „hore bez“ sa teda nekonala.[singlepic id=19727 w=320 h=240 float=left] Za pípami stáli profesionálky a pomaľované dievčatá boli len na okrasu.

Z pódia najprv zabávala pivárov domáca kapela Black Apple, ktorej koncert si užili najmä mladšie ročníky. Neskôr zahrala všetky české populárne hity bez rozdielu žánrov formácia NaEX. Pri tejto hudbe sa bavili aj starší a v stane sa dokonca tancovalo.

Reklama

[nggallery id=1083]

Text a foto: mp

REKLAMA

Populárne články