Úvod Aktuality Piešťany plné podujatí – kam skôr?

Piešťany plné podujatí – kam skôr?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 8. júna sa v Piešťanoch koná viacero podujatí. Užiť si môžete Zlaté stuhy, Prechádzku rozprávkovým parkom, festival Deň v parku, preteky dračích lodí, futbal i večerný koncert v Dome umenia 사랑해 파리 다운로드.

Zlaté stuhy v tento deň odštartujú propagačnou jazdou historických vozidiel okolím Piešťan cez Ratnovce, Sokolovce, Koplotovce do Hlohoveca a napäť cez Leopoldov, Madunice a Drahovce 역도요정 김복주 1화 다운로드. Popoludní od 14-tej budu vystavené účastnícke automobily na Kúpeľnom ostrove. Večer vyvrcholí prehliadkou pre Thermia Palace a ohňostrojom.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prechádzka rozprávkovým parkom je určená predovšetkým rodinám Kernel. Deti sa môžu tešiť na množstvo rozprávkových bytostí, ktoré pre ne majú pripravené úlohy a na záver aj odmenu v podobe malého darčeka. Podujatie začína od 10:00 h a potrvá do 15-tej 소셜포비아 다운로드.

Festival Deň v parku sa koná po prvý raz Young Cart. Vystúpenia budú od 10:30 v amfiteátri (Martin Geišberg, SĽUK – Gašparko) a následne od 14:00 h v Hudobnom pavilóne  Ander z Košíc a Textilanka, Nora Bláhová a Zdeněk Sychra, Dušan Grúň, Peter Stašák a na záver módna prehliadka Lombardi Fashion House Pratus. Pôvodne sa mali na Lide hrať viacerí dídžeji, túto časť programu však organizátori pre administratívne dôvody pred pár dňami zrušili a presunuli na afterparty do Podezemia. 

Všetky tieto podujatia dostali podporu od oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany 은하영웅전설4 다운로드. Zlaté stuhy v sume 23-tisísc eur, Deň parku 6000 eur a Prechádzka rozprávkovým parkom 4 750 eur. Podľa predsedu predstavenstva organizácie Michala Bezáka majú jednotlivé podujatia rôzny charakter.  „Prebehlo viacero stretnutí na úrovni mesto – organizátor a tiež organizátori medzi sebou, aby sa dohodla programová skladba, zosynchronizovali sa časy vystúpení atď.  Verím, že vyžitie si v tento deň nájde v Piešťanoch naozaj každý,“ dodáva 알투비트 싱글 다운로드.

-th-

 

REKLAMA