Úvod Aktuality Piešťany plné podujatí – kam skôr?

Piešťany plné podujatí – kam skôr?

REKLAMA
Skola Rakovice

V sobotu 8. júna sa v Piešťanoch koná viacero podujatí. Užiť si môžete Zlaté stuhy, Prechádzku rozprávkovým parkom, festival Deň v parku, preteky dračích lodí, futbal i večerný koncert v Dome umenia 사랑해 파리 다운로드.

Zlaté stuhy v tento deň odštartujú propagačnou jazdou historických vozidiel okolím Piešťan cez Ratnovce, Sokolovce, Koplotovce do Hlohoveca a napäť cez Leopoldov, Madunice a Drahovce 역도요정 김복주 1화 다운로드. Popoludní od 14-tej budu vystavené účastnícke automobily na Kúpeľnom ostrove. Večer vyvrcholí prehliadkou pre Thermia Palace a ohňostrojom.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

Prechádzka rozprávkovým parkom je určená predovšetkým rodinám Kernel. Deti sa môžu tešiť na množstvo rozprávkových bytostí, ktoré pre ne majú pripravené úlohy a na záver aj odmenu v podobe malého darčeka. Podujatie začína od 10:00 h a potrvá do 15-tej 소셜포비아 다운로드.

Festival Deň v parku sa koná po prvý raz Young Cart. Vystúpenia budú od 10:30 v amfiteátri (Martin Geišberg, SĽUK – Gašparko) a následne od 14:00 h v Hudobnom pavilóne  Ander z Košíc a Textilanka, Nora Bláhová a Zdeněk Sychra, Dušan Grúň, Peter Stašák a na záver módna prehliadka Lombardi Fashion House Pratus. Pôvodne sa mali na Lide hrať viacerí dídžeji, túto časť programu však organizátori pre administratívne dôvody pred pár dňami zrušili a presunuli na afterparty do Podezemia. 

Všetky tieto podujatia dostali podporu od oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany 은하영웅전설4 다운로드. Zlaté stuhy v sume 23-tisísc eur, Deň parku 6000 eur a Prechádzka rozprávkovým parkom 4 750 eur. Podľa predsedu predstavenstva organizácie Michala Bezáka majú jednotlivé podujatia rôzny charakter.  „Prebehlo viacero stretnutí na úrovni mesto – organizátor a tiež organizátori medzi sebou, aby sa dohodla programová skladba, zosynchronizovali sa časy vystúpení atď.  Verím, že vyžitie si v tento deň nájde v Piešťanoch naozaj každý,“ dodáva 알투비트 싱글 다운로드.

-th-

 

REKLAMA