Úvod Aktuality Prechádzka rozprávkovým parkom výrazne znížila vekový priemer Piešťan

Prechádzka rozprávkovým parkom výrazne znížila vekový priemer Piešťan

REKLAMA

Ak ste sa dnes vybrali do Mestského parku, mohli ste zažiť nával ako sa patrí. Prechádzka rozprávkovým parkom prilákala nielen domácich, ale aj ľudí z okolitých okresov, či Bratislavy NationwideBlade. Organizátori odhadujú účasť medzi piatimi až šiestimi tisícmi ľudí. Len za prvé dve hodiny rozdali dvetisíc mapiek pre deti a museli dotláčať ďalšie Download the Android Studio sdk.

Deti sa tento raz streli v krásnom prostredí parku opäť z rozmanitými rozprávkovými i strašidelnými bytosťami Download the dailymotion video. Mohli si vyskúšať svoje zručnosti pri jednotlivých rozprávkových stanovištiach, či odfotiť sa s dravcami.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl

Tie, čo mali chuť sa ešte viac hýbať, sa do sýta vyšantili na skákacích hradoch a pri športových aktivitách zabezpečovaných piešťanskými športovými klubmi omvs 다운로드.

Organizátorom z Materského centra Úsmev, ktorým pomáhali s realizáciou akcie desiatky dobrovoľníkov, detí zo škôl, štátni i mestskí policajti, či hasiči, opäť raz vyšlo i počasie  a tak veria, že si všetci užili nádherný deň Jeju Gothic Download.

Náladu podujatia si môžete vychutnať vo krátkom videu a fotogalérii 페인터 12 다운로드.

-th-

 

REKLAMA