Úvod Bleskovky Dračie lode 1. júna nebudú, posúvajú sa o týždeň. Dôvodom rozvodnený Váh

Dračie lode 1. júna nebudú, posúvajú sa o týždeň. Dôvodom rozvodnený Váh

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 1. júna sa mali uskutočniť preteky Dragon Cup na Váhu medzi mostami. Jubilejný desiaty ročník pretekov Dračích lodí však museli organizátori posunúť na 8 Download camtasia. júna, pre aktuálne stále vysoké prietoky vody vo Váhu.

„Momentálne je prietok v lokalite pretekov 300 – 400 m3/s, preto je nutné preteky Dragon Cup Piešťany v plánovanom termíne zrušiť z dôvodu bezpečnosti a nevhodných podmienok na trati 436.02. Preteky s nezmenenými propozíciami presúvame na termín 8. júna 2019. V prípade nevhodných podmienok aj v tomto termíne budú preteky presunuté do lokality Lodenica, kde závod bude možné uskutočniť 이미지 한번에 다운로드. Presun pretekov 1. 6. do lokality Lodenica nie je možný, nakoľko v tomto termíne tam budú prebiehať kanoistické preteky,“ informoval za organizátorom Milan Koščál Monkey Battle download. Posádky, ktoré akceptujú zmenu termínu sa majú organizátorom nahlásiť do 30. mája.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dračie lode budete môcť vidieť medzi mostami od 10:30 h.Pretekať budú športové posádky i FUN tímy, ktoré sa pravidelne nezúčastňujú iných pretekov Invincible Baseball Team. Tento rok sa uskutoční i detská súťaž, keď jednou zo štartujúcich posádok bude aj loď detí z Centra pre deti a rodiny Piešťany.

red- Ilustr zadig. foto: -mp-

REKLAMA