Úvod Bleskovky Je rozhodnuté, podporu z kraja dostane sedem projektov participatívneho rozpočtu

Je rozhodnuté, podporu z kraja dostane sedem projektov participatívneho rozpočtu

V pilotnom ročníku Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy bolo pre okres Piešťany vyčlenených 28 tisíc eur. Obyvatelia sa o tieto prostriedky uchádzali celkovo sedemnástimi projektami, z ktorých dvanásť splnilo charakter participatívneho rozpočtu Warframe download. Výsledkom hodnotenia odborníkmi a hlasovania verejnosti je poradie projektov. Z nich bude podporených sedem, ktoré sa zmestili do objemu finančných prostriedkov alokovaných pre okres Piešťany Download Adobe Acrobat.

Miesto pri Sľňave, kde by mal v etapách vzniknúť Piknik Park

Projekty participatívneho rozpočtu v okrese Piešťany dostali od verejnosti 7998 hlasov 우담바라 다운로드. Najviac sa obyvateľom pozdávala myšlienka Piknik Parku Sĺňava. Tento projekt dostal 1194 hlasov. Vysoko sa umiestnil aj v deliberácii, teda hodnotení odborníkmi 윈도우 업데이트 다운로드. Tu mu patrilo druhé miesto.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Na druhom mieste v celkom hodnotení, kde päťdesiat percent váhy tvorilo bodovanie a hodnotenie odborníkov (deliberácia) a druhú polovicu hlasovanie verejnosti, skončil projekt Multisenzorická miestnosť pre deti v rannom veku 트릭아트 던전 다운로드. Tretím podporeným projektov je Návrat beachvolejbalu do starých Piešťan, štvrtým Komunitné kultúrne, spoločenské a vzdelávacie centrum Piešťany, ktoré má byť v Kursalone 한영번역기 다운로드. Na piatom mieste sa umiestnil Detské tréningové trasy pre orientačný beh v parku, na šiestom Workshop VODA NAD ZLATO a posledným podporeným bude projekt Pinpongové stoly 낭만에 대하여 다운로드. Tie majú byť umiestnené na sídlisku A. Trajan.

Celkovom žiadali predkladatelia projektov prostriedky v objeme vyše 41 tisíc eur. Do sumy vyčlenenej pre okres Piešťany sa nezmestilo päť projektov genius education textbooks. Finančnú podporu z participatívneho rozpočtu nezískal projekt Kolotoč na detskom ihrisku, Prindiši hostia domácich – obec Drahovce, O športe trochu inak – vzdelávací program pre športových odborníkov, športovcov a širokú verejnosť, SYEL a Slovenskí anjeli na predvianočných trhoch – podujatie Yonsei University program.

Detaily o jednotlivých projektoch nájdete na stránke tvorimekraj.sk.
-th- Foto: tvorimekraj.sk

REKLAMA