Úvod Aktuality Piešťanská firma Escape Motions nominovaná na PC Oskarov

Piešťanská firma Escape Motions nominovaná na PC Oskarov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská firma Escape Motions bola nominovaná na počítačového Oskara za rok 2016 v kategórii IT FIRMA. Úspechy dosiahol jej majiteľ Peter Blaškovič najmä na poli grafiky a jeho maľovanie plameňom ho preslávilo aj v Hollywoode win10 pe 다운로드. Spolupracoval s firmami ako napríklad Cauldron, Activision i gigantom v oblasti zábavného priemyslu Sony Entertainment. Jeho prácu môžete poznať napríklad z vizuálneho mod_url. októbra 2016 na slávnostnom večere IT GALA. Výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT SUMMIT a IT GALA organizuje Digital Visions, vydavateľ magazínu PC REVUE a portálu pcrevue.sk." target="_blank">maľovania na Hotel Slovan. 

w_MG_0221

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Súpermi nášho zástupcu budú taký velikáni ako PIXEL FEDERATION, ktorá sa zaoberá výrobou hier a Sygic, spoločnosť s veľkým podieľom na trhu navigačných aplikácií používajúcich technológiu GPS. Ocenenia v kategóriách IT osobnosť, IT firma, IT produkt a IT projekt roka budú udeľované 12 폰동영상 다운로드. októbra na slávnostnom podujatí IT GALA.

Širšiu nomináciu pre tento rok zostavila odborná komisia zložená z viac ako 200 osobností a firiem, ktoré pôsobia na poli IT a telekomunikácií. Porota v zložení Ivan Kopáčik, Ľuboslav Lacko, Ján Šebo, Mário Lelovský, Boris Tytykalo, Jozef Šupšák, Filip Hanker a Martin Drobný následne hlasovaním zostavila výslednú nomináciu troch osobností, troch firiem, troch produktov a troch projektov. Výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT SUMMIT a IT GALA organizuje Digital Visions, vydavateľ magazínu PC REVUE a portálu pcrevue.sk busybox.

w_MG_0212

„V prípade firiem sa hodnotil vývoj unikátnych produktov, uvedenie nových služieb, vývoz produktov s vysokým obsahom vlastnej pridanej hodnoty, rozvoj nových trhových segmentov, investície do rozvoja firmy, spolupráca s akademickou sférou a výskumnými ústavmi Japanese app. Prihlásené projekty hodnotila porota najmä z pohľadu prínosu pre cieľovú skupinu, z hľadiska originálnosti riešenia, ako aj podľa referencií projektu 한국 신문 다운로드. Základom hodnotenia boli výsledky dosiahnuté v roku 2015, porota však prihliadala aj na vývoj v širšom časovom horizonte,“ píše o PC Oskaroch portál PC Revue free font in Hangul.full-professionalAbsolvent architektúry na STU Peter Blaškovič (40) z Piešťan založil v roku 2011 vlastnú značku Escape Motions a venoval sa rozvíjaniu programu Flame Painter a experimentálnym projektom full version of Internet Explorer 8. Predtým pracoval pre viaceré reklamné agentúry, televíziu a ako vedúci animátor v spoločnosti Cauldron sa podieľal na tvorbe hier ako Conan, Soldier of Fortune, alebo Civil War pre firmu Activision Download computer music. Jeho práca zaujala aj Sony Entertainment a jeho Flame Painter využívajú aj v hollywoodských štúdiách.

img_0014_2low2-lt/Zdroj: PC Revue/Foto: Escape Emotions, archív-

REKLAMA