Úvod Koktail Šancu zahrať si na Piešťanských Vianočných trhoch dostanú mladé talenty

Šancu zahrať si na Piešťanských Vianočných trhoch dostanú mladé talenty

REKLAMA
Esesko

Organizátori Piešťanských Vianočných trhov sa rozhodli podporiť mladé talenty z blízkeho i ďalekého okolia a dať im šancu vystúpiť pred veľkým publikom appscan. Počas Piešťanských Vianočných trhov budú môcť ukázať čo nich je priamo na hlavnom pódiu, na ktorom sa v minulosti predstavili napríklad kapely Gladiator, Hex, Ego, Rytmus, Kmeťoband a mnohí ďalší 직쏘 랜섬웨어 다운로드.

_MG_5562_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„V minulosti sa nám viac krát potvrdilo, že aj zatiaľ pomerne neznáme skupiny či interpreti dokážu produkovať hudbu často na svetovej úrovni a zaujať ľudí rovnako, alebo viac ako ostrieľaní interpreti hanyoung hymn sheet music. Hudobná scéna na Slovensku nie je veľká a tak okrem zabehnutých interpretov chceme prekvapiť publikum aj novými, menej známymi skupinami. Nechceme ľuďom ponúkať iba najznámejších, častokrát opočúvaných interpretov, ktorých mohli vidieť už niekoľkokrát na rôznych koncertoch či festivaloch 향수 영화 다운로드. Nie každý mladý hudobník má peniaze na marketing či šťastie na šikovného manažéra, pokiaľ má talent a ponúka kvalitnú produkciu radi mu dáme šancu 레디부스트 다운로드. Koniec koncov, každý raz začínal, mnohé kapely ako Beatles či Nirvana sa dostali z garáže k vypredaným štadiónom. Záleží iba na ich kvalitách.“ povedali organizátori Tong Memories.

Samozrejme, na Piešťanských vianočných trhoch 2016 sa objavia i tento rok mnohé známe stálice Slovenskej hudobnej scény.

Ak máte kvalitnú hudobnú produkciu (či už ste kapela, spevák/speváčka, príp 스톤스프 다운로드. aj iný interpret – napr divadelný súbor), Demo nahrávku (prípadne video), kontaktujte organizátorov na e-mailovej adrese: vianocne.trhy@bnr.sk , s predmetom: mlady talent – vianocne trhy piestany 2016 gta3 5 드롭박스 다운로드.

K e-mailu pripojte:

– link na zvukové demo prípadne video (nevkladajte prílohy, zašlite ich cez službu wetransfer.com a pod.)
– krátke predstavenie a fotografiu
– kontaktné údaje (e-mail a telefón) a mesto v ktorom pôsobíte

Organizátori Vianočných trhov pripravujú aj ďalšie podujatia, napríklad Cityfest, na ktorom vystúpila v minulosti špička SK & CZ hudobnej scény ako David Koller (Lucie), Xindl X, Desmod, Billy Barman, Kontrafakt, Kali, Miro Jaroš a ďalší Sharing Gothic Coding. Pre nové kapely a intepretov sa tak jedná o výbornú šancu ako sa dostať do povedomia publika, nadviazať kontakty a zviditeľniť svoju produkciu 생일축하곡 다운로드.

Vian informácií o podujatí nájdete na FB stránke: https://www.facebook.com/vianocnetrhypn/

-TS Piešťanské Vianočné trhy-

REKLAMA