Úvod Kultúra Medzinárodný úspech mladej fotografky z Piešťan

Medzinárodný úspech mladej fotografky z Piešťan

REKLAMA

Piešťany nie sú len mestom stvoreným pre oddych kúpeľných hostí, ale aj mestom, kde sa snažia žiť a tvoriť mladí umelci. Nie každý deň sa stane, že mladá fotografka z Piešťan môže publikovať svoje fotky na hlavných stránkach prestížneho umeleckého časopisu Download the book simulator. V Magazíne 17:23 sa to podarilo Márii Stredanskej.

Tá sa špecializuje na netradičnú módnu fotografiu Bluetooth download. Jej fotografie dostali priestor až na 7 stranách tlačenej verzie, ktorú zostavuje skupina náročných zahraničných editorov. Instagramovú verziu špičkového časopisu nájdete tu next Pot Player codec.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ak v dnešnej dobe, ktorá si potrpí na kvalitnú virtuálnu prezentáciu hľadáte niekoho, kto Vám dokáže vytvoriť profesionálne „Fashion“ fotky módnej značky, alebo by ste sa radi pochválili vlastnými netradičnými umeleckými fotkami, autorka má do konca leta ešte niekoľko voľných termínov Mercy Song. Keďže rada žije a tvorí v Piešťanoch, ak je to aspoň trochu možné uprednostní lokálne firmy a jednotlivcov.

Podľa jej vlastných slov sa považuje za mladú a kreatívnu ženu, s ktorou sa dá úplne otvorene rozprávať o vašich predstavách skycastle full. Navyše ako sama tvrdí, módna fotografia
ju baví a v prípade zaujímavého nápadu dokáže ponúknuť nízku cenu práce ako podporu dobrého lokálneho nápadu.

Viac z tvorby mladej autorky na jej vlastných stránkach https://gandica-photography.sk/. Kontaktovať ju môžete na adrese maria.g.stredanska@gmail.com.

PR

REKLAMA