Úvod Aktuality Nevedeli ste sa dovolať do TAVOSu, vyriešiť by to vraj malo call-centrum...

Nevedeli ste sa dovolať do TAVOSu, vyriešiť by to vraj malo call-centrum a infolinka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Snažili ste sa dovolať na telefónne čísla Trnavskej vodárenskej spoločnosti a nepodarilo sa vám to? Čo robiť,  keď potrebujete reklamovať vystavenú faktúru a neviete sa s nikým spojiť New West Organic7 7. Dovoláte sa jedine na poruchy, avšak tam vám povedia, že v tejto veci vám nevedia pomôcť. S takýmto problémom sa na nás pred časom obrátila naša čitateľka gta5 컴퓨터 다운로드. Podľa obchodného riaditeľa TAVOSu mohol byť  problém spôsobený vyťaženosťou zamestnancov v zákazníckych centrách. Situáciu by malo vyriešiť plánované call-centrum Dream of precious days.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sídlo TAVOSu v Piešťanoch

„Uvedený problém je pravdepodobne spôsobený vyťaženosťou zamestnancov na zákazníckych centrách našej spoločnosti 김동률 mp3 다운로드. Kontaktné čísla sú uvedené aj na webovej stránke www.tavos.sk. V prípade, že na telefonát nedostanete odpoveď je potrebné hovor opakovať. Za vzniknuté komplikácie sa zákazníčke ospravedlňujeme,“ uviedol vo svojom stanovisku obchodný riaditeľ Trnavskej vodárenskej spoločnosti Adrián Bódis. Podľa riaditeľa je tiež možné využiť email reklamacie@tavos.sk, na ktorý môže čitateľka tiež napísať a určite jej odpovedia 게리모드 게임 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ani jeden zo spôsobov, teda hľadanie kontaktov na webe, či písanie emailu, však nevyrieši situáciu pre starších obyvateľov, ktorí nemusia byť natoľko zdatný, aby to zvládli 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. Obchodný riaditeľ spoločnosti tvrdí, že aj to v dohľadnej dobe vyriešia. „V tejto súvislosti by som tiež rád uviedol, že pripravujeme v krátkej dobe zriadenie call-centra a zákazníckej infolinky, pričom jeden z hlavných cieľov je zabránenie vzniku podobných situácií ako opisuje čitateľka sap hana studio. Takéto podnety od zákazníkov vnímame ako hlavný motív nášho úsilia o skvalitňovanie prístupu a kontaktu s našimi zákazníkmi,“ povedal A java spring. Bódis.
-lt- Ilustr. foto: -th-

REKLAMA