Úvod Aktuality Amfiteáter sa zaplnil meditujúcimi

Amfiteáter sa zaplnil meditujúcimi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Amfiteáter pri Dome umenia sa v nedeľu 21. júna stal miestom stretnutia účastníkov programu pripraveného pri príležitosti Svetového dňa jogy v Piešťanoch 큐라 프로그램 다운로드. Na organizácii sa podieľali Spoločnosť Slovensko – Indického priateľstva, Spoločnosť Joga v dennom živote, Om Healing a Jogová spoločnosť cj 서체. Vyše stovka cvičiacich si užila deň plný pozitívnej energie, vzájomného porozumenia a posilnenia tela, ducha aj mysle.

3

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Je to nielen o prevencii zdravia, ale o sebapoznávaní 생활코딩 동영상 다운로드. Aj o tom, aby bol svet lepší. Veď vďaka starým indickým rišiom vieme, že naša myseľ – sťaby opica, ktorá dokáže zničiť za krátky čas úrodu a dlhoročnú prácu záhradníka, sa dá ovládať 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Vieme aj to – ako,“ povedala nestorka jogy na Slovensku Anna Galovičová. V roku 1985 v Piešťanoch ako prvá rozbehla kurz jogy – v kúpeľoch a úvodom vyjadrila veľkú radosť z toho, že vznikol Svetový deň jogy 교보문고 ebook 다운로드.

Po krátkej meditácii sa cvičiteľ Ivan pozdravil s účastníkmi slnko- svetlo poznania zostavou Súrja Namaskár. Po jogovom cvičení sa prednášalo o joge, o tom čo znamená Patandžaliho definícia „yoga citta vrittis nirodha“, nasledovala pránajáma – dychové cvičenie s koncentráciou, meditácia, Om Healing – stará Himalájska technika pri ktorej sa spieva Óm 두사람 다운로드. Vydarený deň sa skončil oddychom pri premietaní dokumentárneho filmu o kolíske jogy – Indii, o medzinárodnom jogovom centre – Rishikesh a s účastníkmi púte za sebapoznaním zo Slovenska sme sa dostali až ku prameňu Gangy 포코팡 apk 다운로드.

2_resize

Medzinárodného dňa jogy v Piešťanoch sa zúčastnilo vyše 100 cvičencov, sympatizantov, i niekoľko rodín s deťmi Download the assignment self-introduction form. František z Trenčína nadviazal spoluprácu s organizátormi ako „karmajogín“ (dobrovoľník) a prisľúbil, že na budúci rok zorganizujú deň jogy aj v Trenčíne Steel steel download. Profesorka Sabine z Wien Universität pospomínala staré časy, kedy ako študentka cvičila jogu a rozhodla sa znovu začať s cvičením. Ohlasy na podujatie boli veľmi pozitívne a mnohým účastníkom priniesla spoločná meditácia aj ostatné aktivity množstvo pozitívnej energie 윈도우 10 bitlocker 다운로드.

1_resize

Celá skupina sa spontánne držala pokope čím sa vytvorila atmosféra vzájomnej súdržnosti. Na záver podujatia sa konal spoločný vegetariánsky obed v Ganesha Clube.

text a foto: -ag-

REKLAMA