Úvod Aktuality Nesmúťte za Tour de France, chystá sa Tour de Sĺňava

Nesmúťte za Tour de France, chystá sa Tour de Sĺňava

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priaznivci cyklistiky nemusia byť smutní, že dnes končí Tour de France. Už na budúcu nedeľu 2. augusta sa môžu tešiť na cyklistické podujatie Tour de Sĺňava počas, ktorého môžu sledovanie televíznej obrazovky zmeniť na reálnu jazdu okolo vodnej nádrže 최신가요 2019 11월 다운로드. Akciu organizuje Rezort Piešťany pri príležitosti prvých Športových dní v Piešťanoch 윈도우7 pro 32비트 다운로드.

cyklo
Tour de Sĺňava je určená predovšetkým pre hobby cyklistov 궁서체 다운로드. Štartuje sa od Domu Umenia 2.8.2015 o 14:00. Cieľom výletu je spoločná jazda so sprievodcom po kolookruhu okolo jazera Sĺňava. Stretnutie cyklistov je od 13:00 pred Domom Umenia 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Výlet je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Každý účastník dostane vodeodolnú kartičku s mapou a základnými informáciami.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

rezort-piestany-tour-de-slnava

Itinerár trasy po kolookruhu
Trasa začína pri Dome Umenia 삼국지 5 다운로드. Odtiaľ smeruje ku Krajinskému mostu, kde sa napojí na začiatok kolookruhu. Pokračovať sa bude po vale po prúde rieky Váh až na Lodenicu. Odtiaľ okolo zátoky opäť na val popri jazere Sĺňava až na hať Janiceed. Po prechode cez vodné dielo jazda pokračuje ďalej okolo jazera až k Ratnovskej zátoke. Odtiaľ proti prúdu rieky Váh až ku Krajinskému mostu 이클립스 jad 다운로드.

rezort-piestany-tour-de-slnava-A5-mapka-inf- Ilustr Soaon Odyssey Scale. foto: mp

 

REKLAMA