Úvod Aktuality Ako parkujeme? Viac ohľaduplnosti by u mnohých nezaškodilo

Ako parkujeme? Viac ohľaduplnosti by u mnohých nezaškodilo

Minulý piatok 24. júla viacerých ľudí na parkovisku pred Kauflandom rozčúlil vodič auta, ktorý zaparkoval na viac ako pol hodinu na prechode pre chodcov 윈도우10 1703 다운로드. Nepomohla výzva cez rozhlas, aby auto preparkoval, asi ju nepočul. Udalosť sa skončila aspoň ospravedlnením a odôvodnením, že si nevšimol kde parkuje Free download of Aquaman. Nech už boli dôvody akékoľvek, trochu ohľaduplnosti by nezaškodilo.
Photo0011-1

„Posielam vám foto jedného „ohľaduplného“ šoféra, ktorý blokoval prechod pre chodcov viac ako pol hodiny pred Kauflandom 24.7.2015 Angelbell download. Nemal ani preukaz „vozíčkara“, čo by som asi akceptovala, aj keď Kaufland prereorganizoval parkovisko a vyhradené parkovacie miesta pre hendikepovaných sú momentálne priamo pred vstupom do predajne,“ napísala nám naša čitateľka 그대에게 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„Nedalo sa prejsť kočíkom, s nákupným vozíkom ani peším. Aj ho vyhlasovali v predajni, ale tam sa nedostavil. Keď prišiel k autu, strašne sa čudoval, že má zdvihnuté stierače, keď som sa ho opýtala, či mu nevadí, že stojí na prechode pre chodcov, povedal len toľko, že si to nevšimol, a dokonca sa ospravedlnil 네이트 판 동영상 다운로드. Nebol agresívny. Podľa mňa bol si vedomý toho ako zaparkoval, len asi netušil, že to bude niekto riešiť. Nie je sám v Piešťanoch, kto parkuje viac ako neohľaduplne, len naša polícia aj prejde okolo takýchto áut a nerieši to, a pritom nielen, že parkujú na vyhradených miestach, ale parkujú aj tak, že bránia vo výhľade najmä ak sa chcete dostať z vedľajšej cesta na hlavnú,“ dodáva čitateľka 은지원 160 다운로드.

Na záver malá výzva smerom k vodičom, ale nielen k nim, pretože to platí vo všetkých oblastiach života: „Skúsme byť voči iným ohľaduplní, veď nie sme na svete sami.“

-red-

REKLAMA