Úvod Aktuality Manželia Pisarčíkovci oslávili Platinovú svadbu, manželský sľub si obnovili po 70- tich...

Manželia Pisarčíkovci oslávili Platinovú svadbu, manželský sľub si obnovili po 70- tich rokoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Manželia Elena a Ondrej Pisarčíkovci v sobotu 27. februára obnovili svoj manželský sľub po 70-tich rokoch. Dojímavý obrad v kruhu najbližšej rodiny sa konal v Kaplnke Božského srdca Ježišovho pri Kolonádnom moste I want to see and download. Deti pre svojich rodičov pripravili aj prekvapenie v podobe hudobníkov, ktorí zahrali rôzne goralské piesne z ich rodného podtatranského kraja sql server developer 다운로드. K ďalším darčekom patrila napríklad spomienková fotokniha a keďže manželia Pisarčíkovci radi hrávajú žolíka, veľmi sa potešili aj špeciálnym kartám s ich podobizňami. 

IMG_0136_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Rodičia zdôrazňujú, že v manželskom zväzku je dôležitá nielen láska, tá je možno takým začiatkom, ale aj vzájomná úcta, tolerancia a schopnosť odpúšťať jeden druhému, trpezlivosť a ochota myslieť na toho druhého 가구 이미지 다운로드. Platinová svadba našich rodičov je niečo mimoriadne. To, že vychádzali jeden druhému v ústrety a rodina bola pre nich alfou aj omegou, je, myslím, hlavný dôvod, že sa medzi nimi vytvorilo tak silné puto, ale určite im v mnohých prípadoch pomohla aj viera Chariot. Pre nás všetkých sú v tomto ohľade obrovským vzorom,“ prezradila recept na dlhotrvajúce manželstvo manželov Pisarčíkových ich dcéra Zuzana Suchá 비틀즈 노래 다운로드.

IMG_0299_resize

„Pri tejto príležitosti a pred všetkými prítomnými sa chcem poďakovať svojej manželke za jej lásku, za všetko dobré a za to, že mi verila a pomáhala PC app. Som šťastný, že sme spolu a prosím pána Boha, aby mala vytrvalosť až do konca života. Chcem sa za všetko poďakovať aj našim deťom a som naozaj veľmi šťastný,“ povedal na záver obradu Ondrej Pisarčík 쿵쿵쿵 다운로드.IMG_0293_resize

 

-lt-

REKLAMA