Úvod Aktuality Malý slovenský Detroit alebo Modrová bude opäť na kolesách

Malý slovenský Detroit alebo Modrová bude opäť na kolesách

REKLAMA

Malý slovenský Detroit má prezývku neďaleká dedinka v zelených kopcoch okolo Tematína. Verná svojej prezývke pozýva všetkých priaznivcov motorizmu na podujatie Modrová na kolesách, ktoré sa uskutoční v nedeľu 21 Automatic images. júna. Druhý ročník sympatického podujatia, ktoré organizujú zapálení mladí ľudia, ponúkne od druhej popoludní okrem prehliadky veteránov aj hudobný program v swingovom duchu, ďalej Zónu dobra či Hand made zónu a atrakcie pre deti Download Cloverfield Paradox.


Ako uviedla za organizátorov Dominika Horňáková, návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenie Serenaders Sisters/Paper Moon Trio, Carpe Diem Band, dua Tina Hamarova & Vlado Bizik Music a tanečný workshop s B-Swing xe 파일 다운로드. Chýbať nebude ani miestna DH Modrovanka.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl

„Novinkou druhého ročníka podujatia bude Zóna DOBRA s Tematin castle, Mladá Sereď, Lepší Dolný Lopašov, Ďakujem, sused a svoje umenie nám predvedú štvornohí záchranári z Košická kynologická záchranárska brigáda,“ píše v pozvánke win10 pe 다운로드.

Ďalej budete môcť obdivovať krásu historických vozidiel a deti si prídu na svoje v detskej zóne plnej všakovakých atrakcií – jazda na bicykli v starodávnom štýle, jazda na TRUCKU, detské dopravné ihrisko a iné mod_url. Kvalitné ručne robené výrobky predvedú šikovní ľudia v HandMade zóne.

 

Vstup na podujatie je voľný a kto príde prevetrať svoj veterán, dostane občerstvenie zadarmo, treba sa len prihlásiť na adrese modrovanakolesach@gmail.com 폰동영상 다운로드.

Podujatie organizuje Tím na kolesách – neformálne združenie mladých ľudí – dobrovoľníkov, ktorým záleží na mieste, v ktorom žijú a radi by ho menili k lepšiemu busybox.

Zdroj: Tlačová správa

REKLAMA