Úvod Aktuality Cyklistika: Jozef Metelka vyhral aj cestné preteky na svetovom pohári paracyklistov v...

Cyklistika: Jozef Metelka vyhral aj cestné preteky na svetovom pohári paracyklistov v Taliansku

REKLAMA

Jozef Metelka nabral výrazným spôsobom smer na budúcoročnú paralympiádu v Riu. Na svetovom pohári paracyklistov vyhral po piatkovej časovke v nedeľu 7 가톨릭성가 악보 다운로드. júna aj cestné preteky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jozef Metelka

Preteky v talianskom Maniagu a budúcotýždňový svetový pohár vo Švajčiarksu, sú pre cyklistov možnosťou, kde nazbierať body potrebné pre štart v Riu 파스포투트 다운로드. Jozef Metleka je aktuálnym lídrom svetového rebríčka paracyklistov kategórie C4 na dráhe. Po dvoch víťazstvách v Taliansku by sa mal posunúť do popredia aj vo svetovom rankingu na ceste 세이부축구 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Piešťanský rodák na svojej FB stránke zhodnotil výsledok v Talianksu ako „neuveriteľné víťazstvo, ktoré mu zaistilo biely dres, ktorý si prial nosiť“ 카카오 게임 다운로드. „Bol to fantastický deň, plný pretekania a rýchlosti pod páliacim slnkom. Bolo to namáhavé, stále sa niekto pokúšal odtrhnúť, ale s pomocou Talianov išlo všetko dobre a mohol som v závere šprintovať o víťazstvo 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Bum a bolo to zlato. Vďaka všetkým za pomoc a podporu,“ odkázal J. Metelka.

-th-

REKLAMA