Úvod Aktuality Koronavírus – Kraj prijíma preventívne opatrenia – zavreté budú školy, rušia sa...

Koronavírus – Kraj prijíma preventívne opatrenia – zavreté budú školy, rušia sa predstavenia

REKLAMA
Knebl

Trnavský kraj nasleduje bratislavský a prijíma preventívne opatrenia na zabránenie šírenia koronavírusu. Do konca týždňa budú zavreté stredné školy, v Úrade TTSK platí zákaz návštev a zrušené budú  všetky verejné akcie organizované župou 캐시워크 다운로드.

„Od zajtrajšieho dňa, utorka 10 Task Manager. marca, až do piatka 13. marca 2020, budú zavreté všetky stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK. V piatok bude situácia prehodnotená a župa rozhodne o ďalšom postupe 7공주. Kraj tiež pristupuje k úplnej dezinfekcii školských zariadení,“ informoval župan Jozef Viskupič.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

V Úrade Trnavského samosprávneho kraja platí zákaz návštev when you want to go crazy. To znamená, že všetka agenda je od dnešného dňa riešená s verejnosťou telefonickým a e-mailovým kontaktom. „Prosíme ľudí, aby do úradu TTSK prichádzali len v nevyhnutnom prípade, pričom ich agenda bude vybavená len v podateľni úradu Sony Vegas trial. Župa tiež obmedzuje, respektíve ruší pracovné cesty zamestnancov. Tieto opatrenia platia do piatku tohto týždňa, kedy bude situácia prehodnotená na základe aktuálneho vývoja,“ vysvetľuje šéf kraja. 

Divadlo Jána Palárika v Trnave ruší do piatka tohto týždňa všetky predstavenia a župa vydáva zákaz organizovania všetkých verejných akcií google files. Kultúrne inštitúcie ostávajú otvorené len pre individuálne návštevy.

Po dohode s autodopravcami TTSK tiež pristupuje k dezinfekcii autobusov prímestskej dopravy, a to na dennej báze do konca mesiaca marec 오디널 스케일 다운로드.

„Trnavská župa považuje za nevyhnutné, aby Centrálny krízový štáb začal priamo informovať župy o ďalšom postupe, aby sa predišlo situáciám, keď sa informácie kompetentným úradom dostavajú len sprostredkovane a neskoro,“ dodal J 신구미호 다운로드. Viskupič.

TS TTSK / -red-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba