Úvod Aktuality Kevanova stovka sa blíži

Kevanova stovka sa blíži

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 13. februára sa stretnú o 14:00 h otužilci na nábreží Váhu, aby spoločne oslávili a zagratulovali k deväťdesiatym druhým narodeninám nestorovi slovenského otužovania Karolovi Kevanovi Download Angry Angry. Každoročné februárové stretnutie otužilcov má príznačný názov Kevanova stovka, ktorý určuje cieľ, osláviť spoločne vo Váhu sté narodeniny Naruto v Bleach 3.3 Download. Chýba už len osem rokov.

Karol Kevan
Karol Kevan

„Otužovanie je šport, ktorý môže robiť každý 램프의 요정 다운로드. Potrebuje iba plavky a rieku,“ hovorieva Karol Kevan, ktorý zlákal príkladom k otužovaniu mnoho ľudí.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Karol Kevan otužuje od štyridsiatky, keďže na 41 java 8 version. narodeniny chcel dokázať svoj športový talent a vyhrať stávku v rodine. Okrem plávania a dlhé roky venoval behu a  zabehol i niekoľko maratónov. V roku 1982 sa zúčastnil prvej súťaže Železného muža v Piešťanoch 주짓수 다운로드. Vtedy absolvoval za 24 hodín 2 km plávania, 20 km beh a 200 km na bicykli.

Ako dispečer na piešťanskom letisku si svoju kondíciu zlepšoval aj behom v plavkách cez zimné obdobie klot golden microphone. Otužoval aj pri behu na lyžiach, kedy športoval znova iba v plavkách s čiapkou a v rukaviciach. Tri desiatky rokov plával sám vo Váhu, rúbal si aj ľad, aby sa schladil v malom vyrúbanom bazéniku Iglus.

Niekoľko rokov počas Silvestrovského behu plával vo Váhu. A ku svojej plávajúcej tortúre v studenom Váhu prizval v minulosti aj otužilcov z Prahy Download Chrome Cleanup Tool. Práve ten rok bol vysoký prietok Váhu, takže plávali od kúpaliska Eva až za Krajinský most. Veľkú vzdialenosť prekonali vďaka trénovanosti a boju s vlnami a vetrom.

-mv/th- Foto: Martin Palkovič

REKLAMA