Úvod Aktuality Kevanova stovka – otužilci oslávia nedožité 95. narodeniny nestora slovenského otužovania

Kevanova stovka – otužilci oslávia nedožité 95. narodeniny nestora slovenského otužovania

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu 13. februára 2019 o 16,30 h si otužilci v Piešťanoch pripomenú nedožité 95. narodeniny najstaršieho slovenského otužilca podujatím Kevanova stovka.  Karol Kevan nás opustil 15 sap hana studio. septembra v roku 2017. Štart je na nábreží Váhu, za hotelom Magnólia.
Je to aj spomienka na začiatok jeho otužovania java spring. Na svoje 41. narodeniny v roku 1965 dokázal rodine, kolegom z práce, že sa bude kúpať vo Váhu. Odvtedy tri desiatky rokov plával sám v čase aj nečase vo vlnách Váhu Download an earlier version of Chrome. Neskôr sa k nemu pridávali ďalší plavci.

„Videl som Karola Kevana behať na bežkách len v plavkách a rukaviciach. Neskôr sme už spolu plávali, a tak sme aj skúšali ranné tréningy, pred prácou, za šera, v studenom Váhu vo februári, až 3 krát v týždni 지포스 그래픽카드 다운로드. Karol išiel domov odpočívať aj ja s ďalším plavcom do práce,“ spomína Martin Valo. „Bol všestranný športovec a navyše vegetarián logitech webcam. Spolu sme absolvovali aj súťaž Železného muža, prvý pretek na Slovensku v roku 1982, mal som osemnásť a Karol bol o 40 rokov starší, ale na bicykli sme išli v jednom tempe,“ dodáva organizátor podujatia exid hot pink mp3.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

TS Ilustr. foto: -th-

REKLAMA