Connect with us

Aktuality

Do funkcie generálneho riaditeľa TAVOS-u menovali bývalého starostu

Published

on

Reklama

Vladimír Púčik pokračuje vo funkcii generálneho riaditeľa Trnavskej vodárenskej spoločnosti. Od konca februára bol na tento post vymenovaý dočasne, teraz vyhral výberové konanie.

Dlhoročný člen predstavenstva TAVOS-u Vladimír Púčik bol do funkcie generálneho riaditeľa menovaný už koncom februára, krátko po náhlom odvolaní dovtedajšieho šéfa vodární Radovana Foltinského.

Reklama

„Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. informuje, že s účinnosťou od 05.09.2020 bol predstavenstvom spoločnosti na post generálneho riaditeľa vymenovaný Ing. Vladimír Púčik (predseda predstavenstva),“ uvádza TAVOS na svojej web stránke.

Vladimír Púčik bol 28 rokov starostom obce Ružindol a viedol tiež Združenie miest a obcí regiónu jadrových elektrární Jaslovské Bohunice.

Reklama

Trnavský vodárenská spoločnosť sídli v Piešťanoch a dodáva pitnú vodu pre mestá a obce v okresoch Trnava, Piešťany a Hlohovec. Prevádzkuje tiež verejnú kanalizáciu. Jej najsilnejším akcionárom je Trnava (29,68%), druhý najväčší podiel akcií majú Piešťany (14,22%). Primátor Peter Jančovič je členom dozornej rady.

-mp-

Populárne články