Úvod Aktuality Za Podolím havaroval opitý šofér, ktorý ani nemal vodičák

Za Podolím havaroval opitý šofér, ktorý ani nemal vodičák

REKLAMA

Policajti mu po nehoda namerali 2,71 promile alkoholu v dychu a následne začali trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky english for proficiency.

„Dopravná nehoda sa stala v nedeľu 6. septembra v doobedňajších hodinách na ceste II/504 v katastri obce Podolie v okr. Nové Mesto nad Váhom a to tak, že 36-ročný vodič mal jazdiť na aute značky Citroen v smere jazdy od obce Podolie na obec Podolie Kopanice, pričom pri odbočovaní v križovatke na cestu III/1231 prešiel s autom naprieč cestou a narazil do dopravnej značky a následne aj do kmeňa stromu,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne 더보이 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Pri dokumentovaní dopravnej nehody bolo zistené, že 36-ročný muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Muž sa podrobili dychovej skúške s výsledkom merania 1,30 mg/l (2,71 promile) alkoholu v dychu Windows 10 1909. Pri dopravnej nehode boli tri osoby ľahko zranené.

Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom začali trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky v4 apk 다운로드. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia.

Polícia opätovne upozorňuje vodičov, ktorí pred jazdou požijú alkoholické nápoje a sadnú si za volant, že svojou nezodpovednosťou ohrozujú nielen svoj život a zdravie, ale hlavne ohrozujú životy a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky MyPet's Double Life Dubbing.

Zdroj: FB/Polícia – Trenčiansky kraj

REKLAMA