Úvod Aktuality Za Podolím havaroval opitý šofér, ktorý ani nemal vodičák

Za Podolím havaroval opitý šofér, ktorý ani nemal vodičák

REKLAMA
GM Dental Zubar

Policajti mu po nehoda namerali 2,71 promile alkoholu v dychu a následne začali trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky english for proficiency.

„Dopravná nehoda sa stala v nedeľu 6. septembra v doobedňajších hodinách na ceste II/504 v katastri obce Podolie v okr. Nové Mesto nad Váhom a to tak, že 36-ročný vodič mal jazdiť na aute značky Citroen v smere jazdy od obce Podolie na obec Podolie Kopanice, pričom pri odbočovaní v križovatke na cestu III/1231 prešiel s autom naprieč cestou a narazil do dopravnej značky a následne aj do kmeňa stromu,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne 더보이 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pri dokumentovaní dopravnej nehody bolo zistené, že 36-ročný muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Muž sa podrobili dychovej skúške s výsledkom merania 1,30 mg/l (2,71 promile) alkoholu v dychu Windows 10 1909. Pri dopravnej nehode boli tri osoby ľahko zranené.

Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom začali trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky v4 apk 다운로드. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia.

Polícia opätovne upozorňuje vodičov, ktorí pred jazdou požijú alkoholické nápoje a sadnú si za volant, že svojou nezodpovednosťou ohrozujú nielen svoj život a zdravie, ale hlavne ohrozujú životy a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky MyPet's Double Life Dubbing.

Zdroj: FB/Polícia – Trenčiansky kraj

REKLAMA