REKLAMA
Skola Rakovice

Investor už pripravuje pozemky na výstavbu, betónové zábrany však majú podľa starostky znemožniť prejazd iba automobilom. Turisti a cyklisti môžu po obľúbenej značenej trase aj naďalej prechádzať Download code 128 fonts.

Vlastníci pozemkov na Červenej veži v katastri obec Banka plánujú postaviť desiatky rodinných domov aj občiansku vybavenosť 맥 vmware 다운로드. Začali s budovaním cesty vedúcej okolo miestneho cintorína a v uplynulých dňoch mnohých okoloidúcich šokovali betónové zábrany zakazujúce vstup do Beethonovej aleje 미교 좋니 다운로드. Zábrany sú na začiatku, ale i vyššie v aleji. Ide pritom o značenú turistickú trasu vedúcu z Piešťan na Havran.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

„Táto cesta je aj naďalej prístupná verejnosti, zábrany tam boli umiestnené kvôli autám, ktoré po ceste prechádzali, hoci to nie je komunikácia určená na prejazd,“ vysvetlila starostka obce Banka Tatiana Julinyová a dodala, že spraví všetko pre to, aby Beethovenova alej zostala pre chodcov a cyklistov aj naďalej otvorená h-able 다운로드.

Alej je v súkromných rukách a obec tam nemá právo prechodu. Nepredávala ju totiž samospráva, ale do súkromného vlastníctva sa dostala prostredníctvom reštitúcie inner part.

Pôvodne mal okrem rodinných domov vyrásť na Červenej veži aj akvapark, hotelový komplex, športový areál a rekreačné chatky. Tieto plány sú však už dávno minulosťou. Pozemky viackrát zmenili majiteľov, boli aj v dražbe.

Aktuálne prebieha budovanie sietí, tie sú však určené iba pre rodinné domy a občiansku vybavenosť.

Text: Martin Palkovič Foto: -mh-

REKLAMA