Úvod Bleskovky Generálneho riaditeľa TAVOS-u odvolali

Generálneho riaditeľa TAVOS-u odvolali

REKLAMA

Predstavenstvo Trnavskej vodárenskej spoločnosti odvolalo tento týždeň generálneho riaditeľa Radovana Foltinského. Dôvody zatiaľ neboli špecifikované fla. Zasadala aj dozorná rada spoločnosti, ktorej najväčšími akcionármi sú mestá Trnava a Piešťany.

Podľa vyjadrenia vedúcej kancelárie primátora Mesta Piešťany Drahomíry Moretovej sa mimoriadne zasadnutie dozornej rady spoločnosti TAVOS uskutočnilo v piatok 28 아이폰 텀블러 동영상 다운로드. februára ráno. „Na zasadnutí bol Ing. Foltinský dozornou radou odvolaný z funkcie predsedu a člena predstavenstva spoločnosti. Na tomto zasadnutí nebol zvolený nový člen Download camtasia. Primátor mesta Piešťany Peter Jančovič ako zástupca akcionára oznámil, že na uvoľnené miesto Mesto Piešťany navrhne svojho nominanta,“ uviedla D 436.02. Moretová.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanské zastupiteľstvo vlani v novembri schválilo nomináciu poslanca Jána Stachuru na post člena predstavenstva. Dozorná rada si však vybrala iného kandidáta a do predstavenstva schválila starostu obce Ratkovce Martina Červenku 이미지 한번에 다운로드.

Podľa vyjadrenia predstaviteľov piešťanskej samosprávy za nového generálneho riaditeľa  predstavenstvo spoločnosti menovalo doterajšieho podpredsedu predstavenstva Ing Monkey Battle download. Vladimíra Púčika.

Či ide o trvalé menovanie, alebo dočasné a uskutoční sa výberové konanie na tento post, sme odpoveď zatiaľ nedostali Invincible Baseball Team. K situácii sa zatiaľ nevyjadrili predstavitelia najväčšieho akcionára Mesta Trnava.

Spoločnosť TAVOS čelila v uplynulých týždňoch kritike pre zmenu systému platieb za dodávku vody a služieb, keď klasické odpočty a fakturáciu chcela nahradiť preddavkovými platbami zadig.

-th-

REKLAMA