Úvod Bleskovky Volebná účasť je zatiaľ nadpriemerná. V niektorých okrskoch dominujú seniori

Volebná účasť je zatiaľ nadpriemerná. V niektorých okrskoch dominujú seniori

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dvadsaťosem volebných okrskov v Piešťanoch zažíva od rána nadpriemerný záujem voličov. Vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky vyberajú svojich zástupcov na nasledujúce štyri roky Windows 10 .net framework 3.5. Podľa našich informácií už v niektorých okrskoch bola voliť aj polovica oprávnených voličov. Evidujeme tiež okrsky, kde prevláda účasť seniorov Healthcare.

Ak bude záujem voličov pokračovať, bude určite v piešťanskom okrese prekoná účasť z roku 2016, ktorá bola nad priemerom Slovenska Download the appointment. Pred štyrmi rokmi prišlo voliť 62,9 percenta oprávnených voličov. Výsledky naposledy v našom okrese veľmi nelíšili od celoslovenských. Vyhral Smer – SD s počtom hlasov 9442, druhá skončila strana OĽaNO – NOVA 4746 a na treťom mieste sa umiestnila SaS, ktorú volilo 4613 ľudí 아이언맨 3 자막 다운로드. Ľudová strana Naše Slovensko Mariána Kotlebu získala 3237 hlasov, nasledovala SNS s počtom 2917, SME RODINA – Boris Kollár, ktorého podporilo 2184 voličov, #SIEŤ s 1 881 hlasmi a poslednou stranou, ktorá by sa za okres Piešťany dostala do parlamentu, bolo Kresťansko demokratické hnutie, ktorému odovzdali obyvatelia 1717 hlasov. Tento rok prieskumy naznačujú, že výsledky a poradie strán bude dosť odlišné hosts 파일 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Voľby zatiaľ prebiehajú pokojne. Podľa našich informácií v niektorých okrskoch aj na piešťanských sídliskách dominovali dopoludnia seniori 3ds max 2015 다운로드. Mnohí aj s paličkou v ruke prikráčali k volebným urnám, aby si splnili svoju občiansku povinnosť.

Okresná volebná komisia riešila situáciu vo volebnej miestnosti v Mestskej knižnici mesta Piešťany Hangul 2017 Free Installation - Download. O tom, k čomu tu došlo, zisťujeme viac informácií.

-th-

 

 

REKLAMA