Úvod Aktuality Bude voda čoskoro nad zlato? Čo robiť?

Bude voda čoskoro nad zlato? Čo robiť?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Horúce suché počasie, či naopak extrémne dažde, sužujú stále viac a stále častejšie aj lokality a krajiny, kde extrémy počasia v minulosti neboli také citeľné 장화홍련 다운로드. Krajine chýba dlhodobo voda  a zase naopak v istých momentoch jej má príliš veľa. Môže sa stať, že voda aj u nás bude onedlho nad zlato Download the 4-ball billiards game? Dá sa situácia ešte zvrátiť? Čo robiť?

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aj týmito témami sa bude zaoberať workshop Voda nad zlato, ktorý pripravuje Seniorský parlament Piešťany na október tohto roka 3dmark 11 다운로드. Podarilo sa mu naň získať prostriedky z participatívneho rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja. „Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 17 위기의 주부들 다운로드. októbra a bude sa hovoriť predovšetkým o zrážkovej vode. Podujatie bude rozdelené na dva bloky. V prvom sa všetci záujemcovia dozvedia prečo treba zadržiavať  zrážkovú vodu a v druhom sa bude hovoriť ako na to,“ hovorí za organizátorov iniciátor projektu Jiří Rais Download the curious scab.

Prednášať budú poprední piešťanskí odborníci, pričom konferencia je určená i pre širokú verejnosť, ale najmä pre primátorov,  starostov a pracovníkov samosprávy piešťanského okresu 화유기 대본 다운로드. Pozvaní budú aj primátori miest trnavského kraja.

„Budeme radi, ak akciu navštívia tiež správcovia bytových domov, či objektov úradov a zástupcovia podnikateľských subjektov, záujmové združenia a odborná verejnosť 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. Pozvaní budú aj žiaci stredných škôl, ktorí majú do budúcnosti záujem  zaoberať sa klimatickými problémami, ktoré pred nami vystávajú rok od roka častejšie 네이버 굿 다운로드. Každý účastník dostane zborník Voda nad zlato, kde budú podrobne popísané jednotlivé problémy zadržiavania vody. Jedna z prednášok bude taktiež  venovaná problematike získavania finančných prostriedkov pre projekty na zadržiavanie vody,“ priblížil plány podujatia Jiří Rais Minecraft 1.5.2 Forge.

Záštitu na workshopom Voda nad zlato prevzalo vedenie Trnavského samosprávneho kraja.

-red-

REKLAMA