Úvod Aktuality S upratovaním Lida pomáhal aj Hektor

S upratovaním Lida pomáhal aj Hektor

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas minulého týždňa zorganizovali piešťanskí rybári dve brigády na Vážskom ostrove zamerané na zber odpadu. Lido radi využívajú domáci i hostia, rybári či nerybári 크롬 앱 다운로드. Napriek tomu, že situácia sa oproti minulým rokom zlepšila, stále zostáva po návštevníkoch v prírode značné množstvo odpadu. Pri sobotňajšej brigáde pomáhal aj weimarský stavač Hektor drive photo.

Prvá brigáda, v úseku od jazdeckých areálov smerom proti prúdu, sa uskutočnila vo štvrtok 11 익스플로러 10 다운로드. júla. „Brigády sa zúčastnili naši členovia MsO SRZ Piešťany, za čo im patrí veľká vďaka. Nemohli sa už pozerať na ten bordel, čo je pri Váhu logic pro x 다운로드. Tento odpad nebol určite po rybároch. Tí, čo tam odpadky nechávajú sa môžu hanbiť, takto sa nechovajú ľudia!  Tento zber odpadu bola vlastná iniciatíva účastníkov,“ poďakovali zástupcovia rybárov na svojej facebookovej stránke Full Windows. Zberu sa vo štvrtok  zúčastnili Lukáš Piešťanský, Mário Piešťanský, Martin Gulaba, Dominika Struháriková a Diana Piešťanská, ktorí odpad odviezli vlastnými autami ps3 게임 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ďalšia brigáda, na ktorú rybári pozvali aj širokú verejnosť, sa uskutočnila v sobotu 13. júla. Začiatok bol pri Húpacom moste a dobrovoľníci prešli popri Váhu až po Kynologický areál 캐치미이프유캔 다운로드. Napriek tomu, že v týchto miestach sa zber organizuje pravidelne, keď sa  zapájajú verejnoprospešní pracovníci, ale na jar aj školy a ďalší dobrovoľníci, stále sa našlo dosť odpadu Dude Simulator. Okrem fliaš, plechoviek, plastov, aj paplóny, či guma v pomerne veľkom množstve aj gumu z elektrických káblov.

Sobotňajšiu brigádu mal na starosti člen rybárskej stráže Denis Balogh java pdf 파일 다운로드. Pomáhal pri nej aj jeho pes Hektor. Na povel priniesol z pre človeka ťažko prístupných mieste v kríkoch platové fľaše, ale aj väčšie predmety japanese ime. Niet nad to, mať pri práci dobrého pomocníka.

-th- Foto: MsO SRZ Piešťany, -th-

REKLAMA